آکاایران: در زندگی هیچ چیزی غیر ممکن و غیر محال نیست و می توانیم با تلاش به خواسته خود دست یابیم و این تنها به میزان اراده ما بستگی دارد.

یک جوان 216 کیلوگرمی که به شدت دچار اضافه وزن بود توانست در طی اراده ای قوی و بی قید و شرط کاهش وزن را در خود اعمال کند و تبدیل به یکی از محبوب ترین های صفحات مجازی شود.برای مطالعه جزئیات بیشتر با آکاایران همراه باشید.

 

 

کاهش وزن عالی پسر جوان در یک سال 

 
آقای " جک تورز " 21 ساله از انگلستان که به شدت دچار اضافه وزن بود، در طی اقدامی شگفت انگیز موفق به کاهش وزن 114.3 کیلوگرمی تنها در طی یک سال شود که این به نوعی همانند معجزه ای بزرگ است که توانست جان او را نجات دهد.
به گفته آقای تورز ،برای رسیدن به این وزن ایده آل سختی های بسیار زیادی را تحمل کرد که حتی وی از خوردن شکلات و چیپس و سایر تنقلات به مدت یک سال محروم بود و خوشبختانه وی توانست با اراده بسیار قوی خود کاهش وزن چشمگیری پیدا کند.
کاهش وزن عجیب

 

افتادگی شکم جک تورز بعد از کاهش وزن 

لازم به ذکر است که او کاهش وزنش را تنها به اراده ، ورزش و رژیم طلایی اش متکی است. اما از طرفی افرادی که به شدت چاق هستند پس از کاهش وزن متاسفانه با افتادگی پوست در تمام قسمت های بدن روبرو می شوند که بیشتری میزان در شکم است که آقای تورز با اراده نیز دچار این مشکل شد و با مراجعه به دکتر گفته شد تا باید جراحی پوست را انجام دهد تا او را از افتادگی پوست نجات دهند. وی برای خلاصی از این مشکل موظف به پرداخت 25000 دلار شد که با پرداختن این میزان هزینه می تواند از شر پوست های اضافه بدنش رهایی یابد.
اینک آقای جک تورز 21 ساله یکی از افراد محبوب اینستاگرامی شده است که بیش از 94هزار دنبال کننده دارد.