عکس بازیگران

چهره ها در شبکه های اجتماعی اخبار و عکس بازیگران (459)چهره ها در شبکه های اجتماعی اخبار و عکس بازیگران (459)

آکاایران: چهره ها در شبکه های اجتماعی اخبار و عکس بازیگران (459)

آکاایران: چهره ها در شبکه های اجتماعی اخبار و عکس بازیگران «459»

دراین مطلب وارد دنیای اینستاگرامی بازیگران و سلبریتی ها میشویم، شبکه های اجتماعی تقریباً تنها جایی است که افراد معروف با طرفداران شان ارتباط برقرار می کنند و با انتشار اخبار و روزمره گی های شان مردم را از حال خودشان بی اطلاع نمی گذارند.

احتمالا عکس مربوط به اجرای موزیک نوین امیرعباس دریک کار سینمایی نوین است، برای سری نوین مینیون ها و یا فصل نوین خانواده سیمپسون

عکس بازیگران

آرام جعفری شایعه ای درباره خودش را تکذیب کرده است، شایعه ای که جز در صفحۀ خود آرام خانم در جای دیگری آنرا ندیده و نشنیده ایم. بالاخره این که پشت سر آدم حرف و شایعه باشد کلی کلاس دارد.

عکس بازیگران

از عواقب بردن خانواده به سر صحنه فیلم برداری.

عکس بازیگران

محمدحسین لطیفی با این پست از درگذشتِ پدرش خبر داد. تسلیت فراوان به این کارگردان خوب کشورمان. امیدواریم روح پدر عزیزش در آرامش باشد.

عکس بازیگران

سلفی لادن مستوفی که در آن از نوین ترین متد رفع چین و چروک صورت استفاده کرده است. متد /نور/.

عکس بازیگران

دورهمی عزیزان دریک باغ پرندگان. کوروش تهامی، فرزاد حسنی، امیر علی اکبری، علی اوجی، امین زندگانی و دوست عزیزشان. رفتن به باغ پردنگان تفریحی کم خرج برای خانواده ها محسوب می شود، چون دیگر نیاز نیست که پول جوجه و گوشت بدهند و همانجا نهار خودرا صید میکنند، فقط باید کمی مراقب نگهبانان باغ بود.

عکس بازیگران

دیروز تولد مسعود شجاعی کاپیتان خوش قلب و محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان بود. این روز رابه مسعود عزیز تبریک می گوییم و برای او در بازی های مهم پیش رو آرزوی موفقیت داریم.

عکس بازیگران

سلفی ماهور الوند و دوست دوران دبیرستانش، در سالن همان دبیرستانی که روزی در آن درس میخواندند.

عکس بازیگران

ژست مقتدرانه سارا خانم شیربیگی، فرشته خانم کریمی و نسیمه خانم غلامی قهرمانان افتخار آور فوتسال بانوان کشورمان.

عکس بازیگران

نفیسه روشن در حال کیش گردی. شانس آوردیم کشتی یونانی خیلی به ساحل نزدیک نیست و دسترسی به آن سخت است، وگرنه با این حجم گردشگری که به تماشای آن می رود و با شناختی که از توریست ایرانی داریم، الآن تبدیل به زیردریایی یونانی شده بود.

عکس بازیگران

ممنون از راهنمایی های کارگشای مهران رجبی در استوری هایش.

عکس بازیگران

حمید بقایی قرار است در سری نوین فیلم The Machinist جای گزین کریستین بیل شود.

عکس بازیگران

امیر مهدی ژوله روز گذشته پستی گذاشت ودر آن با بازیکنان تیم ملی و ژست هایشان شوخی کرد، که با واکنش کامنتی سردار آزمون و مهدی طارمی رو به رو شد. واقعاًً چهار روز مانده به شروع بازی ها این عزیزان در اینستاگرام چه میکنند؟

تیم برگتر و مشاور و روان شناس ندارد؟ جدا از اینها آقای طارمی شما که تیم محبوبت رابه خاک سیاه نشاندی و یک عذرخواهی خشک و خالی هم از هواداران نکردی، حداقلِ جنبه در مواجهه با شوخی ها را داشته باشی بد نیست.

عکس بازیگران

هادی حجازی فر هم به ملی پوشان تاخته و به حمایت از ژوله پرداخته است.

عکس بازیگران

خانم کمالی جسارت نباشد ولی جناب کوئلیو که این جمله را گفته درک صحیحی از علم فیزیک نداشته است، شما دیگر چرا آنرا تکرار می کنید؟

عکس بازیگران

صبا کمالی هم تئاتر باز شد.

عکس بازیگران

اقدام درخور تقدیر بهنوش بختیاری که یک مراسم افطاری برگزار کرد و پیشکسوت های بعضا فراموش شده سینما و تلویزیون رابه مراسم دعوت کرد تا شبی خوب برای عزیزان رقم بخورد. سلفی خانم میزبان با اسدالله یکتا و رضا رویگری.

عکس بازیگران

استاد حسین محب اهری و جمشید جهانزاده از میهمان های این افطاری بودند. امیدواریم حال جناب محب اهری عزیز هر چه سریعتر خوب شود، بیش از این طاقت تکیده تر شدن چهره شان را نداریم.

عکس بازیگران

جواد گلپایگانی یکیدیگر از چهره های ویژه این مراسم بود. آتقیِ آینه عبرت پس از سال ها گرفتاری در زندان به خاطر جرم غیر عمدش، چند سال پیش و با همت همکارانش از زندان آزاد شد.

عکس بازیگران

هانیه توسلی با سفر اروپایی به استقبال تابستان رفته است. افزایش عوارض خروج و قیمت دلار و این چیز ها بادی نیستند که بتوانند چهره های همچو بید ما را بلرزانند.

عکس بازیگران

عمو جان نظر یار اثر نکرد عرق نعنا را هم امتحان کن.

عکس بازیگران

علی ضیا بالاخره جواب سوال چند ساله ما را داد که چگونه و چطور ممکن است یک مجری با این حجم از سوتی و آبروریزی بازهم در رسانه ملی آنتن و برنامه داشته باشد.

عکس بازیگران

امین حیایی و تولد 49 سالگی اش در پشت صحنه سریال / ساخت ایران 2/. ماشاالله بزنیم به تخته 29 هم به امین نمی آید، چه برسد به این شماره باورنکردنی.

عکس بازیگران

خاطره بازی بیژن بنفشه خواه با عکسی قدیمی درکنار پدرش استاد رضا بنفشه خواه، مربوط به سال 1375 که با یک مجله گفتگو کرده بودند.

عکس بازیگران

سلفی محمد شیری و اکرم محمدی در حاشیۀ مراسم افطاری بهنوش بختیاری.

عکس بازیگران

آزاده نامداری با این سلفی اعلام کرد بخاطر انچه که میتوانست بکند و نکرد و انچه میتوانست بگوید و نگفت، ارزشمند شده است. شما فعلا ارزش کار هایی که کرده ای را جمع کن، در مورد کار های نکرده بعدا صحبت می کنیم.

عکس بازیگران

سلفی هانیه غلامی و خاطره حاتمی، همینطوری بی دلیل.

عکس بازیگران

ممنون از یکتا ناصر که عکسِ خودرا سیاه و سفید کرده است تا بتوانیم آنرا در مطلب بگذاریم و از این بی سوژه تر نشویم.

عکس بازیگران

حسین سلیمانی یک کانکس اجاره کرده و جلوی ساختمان باشگاه پرسپولیس خوابیده است و هر بازیکنی که با این تیم قرارداد می بندد را خفت می کند و با خود به آتلیه می برد.

عکس بازیگران

مهراب قاسمخانی از منتی که بر سر سینمای کشور ایران گذاشته می گوید.

عکس بازیگران

خاطره اسدی در نمایی از سریال /ممنوعه/ به کارگردانی امیر پورکیان که بزودی از شبکه نمایشِ خانگی پخش خواهد شد.

عکس بازیگران

عکس زیبای عادل غلامی و پسرش آریو در حال /هواپیما بازی/ در ساحل. البته با توجه به ضرب دستی که از عادل سراغ داریم، بازی او با آریو /موشک بالستیک بازی/ می شود.

عکس بازیگران

ممنون از این که امروز هم درکنار ما بودید. تا فردا، بدرود.

.

منبع : parsnaz.ir

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات