آکاایران: ماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهران

 

به گزارش ایران ناز چندی پیش در مورد رفتارهای غیر اخلاقی در یکی از خیابان های تهران مطالبی در رسانه ها متتشر شد . در خبرها آمده بود پرسه زنی همجنس بازها در مظفر جنوبی؛خیابانی که پلیس هم جرات ورود به آن را ندارد .محمد صادق کوشکی که از چهره های شاخص جریان انصار حزب الله و از نویسندگان شاخص روزنامه یالثارات است این سخنان را عنوان کرده بود و گفته بود خیابان مظفر جنوبی پاتوق همجنس بازان است . پلیس به این خبر واکنش نشان داد .

پلیس تهران درباره ی ناهنجاری شدید اخلاقی از جمله استقرار” دو جنسه ها” در بین خیابان انقلاب تا طالقانی توضیح داد.توضیحات پلیس تهران درباره ی ناهنجاری شدید اخلاقی از جمله استقرار دوجنسه ها در مظفر جنوبی را در ادامه مشاهده کنید.کوشکی در مورد خیابان طالقانی نوشته بود: در قلب تهران خیابانی است به نام برادران مظفر جنوبی (حدفاصل انقلاب و طالقانی) که این روز ها به پاتوق عصرگاهی برخی دختران و پسران همجنس باز و دارای انحرافات جنسی تبدیل شده است.

 

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ در خصوص مطلب منتشر شده در فضای مجازیکه گفته بود” پلیس هم جرات ورود به این خیابان راندارد” اعلام کرد:طی بازدیدهای مکرر انجام شده توسط پلیس محرز گردید؛ حد فاصل خیابان طالقانی تا انقلاب موارد ناهنجار شدید اخلاقی از جمله استقرار” دو جنسه ها” و … مشاهده نشده است.

 

ماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهران

ماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهرانماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهران

آکاایران: ماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهران

 

بنا بر اعلام این مرکز؛ طی بازدید ها و بازرسی ها از محل و کافی شاپهای موجود در آن محدوده،مشخص شد که برخی از آنها فاقد پروانه کسب بوده و برخی نیز خلاف مقررات،از خانم ها به عنوان گارسون استف  اده می نمایند که تذکرات لازم داده شد و نسبت به اِعمال قانون واحد های متخلف نیز اقدامات لازم صورت می گیرد.

 

شایان ذکر است :برخی از دانشجویان که به واسطه استقرار دانشکده های هنردر آن جا تردد می نمایند از پوشش نامناسب ظاهری برخوردار بوده و شئونات اسلامی و اخلاقیرا رعایت نمی کنند که ارشاد و تذکرات لازم نیز در این خصوص داده شد؛

 

هر چند که خودرو های امنیت اخلاقی همواره در محدوده، در حال گشت زنی هستندو با جرایم مشهود در سطح خیابان از نظارت بر اماکن و صنوف و تعرض برخی از اراذل و اوباشبه حریم خصوصی مردم گرفته تا شبکه های فساد و توزیع مواد مخدر و … برخورد قانونی می کنند.

 

ماجرای پلیس و همجنس بازها در خیابان مظفر تهران

 

 

.

منبع : irannaz.com

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات