loading...
آکاایران: زوج چنز ۵۰ ساله و برثیویت ۴۳ ساله ادعا می کنند که موهبت و استعداد حرف زدن و برقراری ارتباط با حیوانات را دارند. این زن می گوید با نگاه کردن به چهره ی یک اسب توانسته به اندوه او پی ببرد و اینکه اسب مورد نظر از بودن در خانه ی صاحبش

یک زوج انگلیسی ادعا می کنند که با روشی عجیب و متفاوت و تنها با اتکا بر قدرت های ذهنی قادر به برقراری ارتباط و حرف زدن با حیوانات هستند. آنها می گویند با تحلیل چهره ی حیوانات می توانند ذهنشان را بخوانند و با آنها از نظر ذهنی تعامل برقرار کنند. این زوج چنز ۵۰ ساله و برثیویت ۴۳ ساله ادعا می کنند که موهبت و استعداد حرف زدن و برقراری ارتباط با حیوانات را دارند.
این زن می گوید با نگاه کردن به چهره ی یک اسب توانسته به اندوه او پی ببرد و اینکه اسب مورد نظر از بودن در خانه ی صاحبش غمگین بوده است و یا یک سگ از این که لباس انسان به او پوشانده اند ابراز نارضایتی کرده است.

زوجی که از طریق ذهن با حیوانات حرف می زنند!

آکاایران: زوجی که از طریق ذهن با حیوانات حرف می زنند!

افراد زیادی که حیوانات خانگی دارند از این زوج درخواست کمک کرده اند. آنها درباره ی رفتار عجیب و غریب حیوانات سؤال می پرسند؛ برای مثال چرا حیوان خانگی ما مضطربانه در خانه گشت می زند؟ و یا آیا حیوان خانگی من از بودن با من احساس خوشبختی می کند یا نه؟

البته پژوهشگران همواره تأکید می کنند که درک زبان حیوانات از طریق بررسی خلق و خوی حیوانات موضوع عجیبی نیست. برای مثال گربه ها وقتی احساس رضایت دارند خِر خِر می کنند. خرخر گربه ها یک روش برقراری ارتباط با دوستانشان است، چون گربه ها با فرکانس و صدایی خرخر می کنند که به فواصل دور نمی رسد. خر خر کردن ‏و دیگر صدا در آوردن ها با فرکانس پایین در بین پستانداران، اصولا مربوط به موقعیت های اجتماعی مثبت ‏است: غذا دادن، حمام کردن، دراز کشیدن و دوستانه بودن. ‏

زوجی که از طریق ذهن با حیوانات حرف می زنند!

در عین حال گربه ها در حالت تهاجمی ضربه می زنند و در صورت داشتن تمایلات جنسی صدای کشیده و بلندی دارند. جنبش ها و حرکت های فیزیکی بخش مهمی از ارتباط برقرار کردن با حیوانات است. برای مثال سگی که دمش را تکان می دهد به ما می گوید: حوصله ام سر رفته و می خواهم بازی کنم.

مطالب مرتبط

کوچکترین جانورشناس دنیا فقط ۹ سال دارد!

رد موی انسان در صنعت های چند میلیاردی

جایگاه گربه ها در فرهنگ ها و تمدن های مختلف

آشنایی با جاذبه های زیبای مالزی

دیدنی ترین دریاچه تهران

حیوانات عجیبی که به ملکه الیزابت هدیه داده شد

.

منبع : tabnakbato.ir

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات