loading...
آکاایران: تور پرنده با یک سیم نامرئی به سقف آویزان شده و با ایستادن عروس در جایگاه روی سر او جایگذاری می شود. سایت خبری شانگهای چین فیلمی را منتشر کرده و روش استفاده از تور عروس پرنده را با جزئیات به نمایش گذاشته است...

به تازگی مد نوین برای تور لباس عروس موسوم به (تور پرنده) فضای مجازی را درنوردیده است. استفاده از این مد عجیب با گذشت چند روز ابعاد تازه ای به خود گرفته به طوریکه در تعداد زیادی از مراسم های ازدواج مردم چین از این تورهای پرنده استفاده شده است.

تور پرنده با یک سیم نامرئی به سقف آویزان شده و پس از پیچ و تاب خوردن و با ایستادن عروس در جایگاه روی سر او جایگذاری می شود. سایت خبری شانگهای چین فیلمی را منتشر کرده و روش استفاده از تور عروس پرنده را با جزئیات به نمایش گذاشته است. این فیلم نشان می دهد که ایده ی تور پرنده ی لباس عروس با سرعت و دقت بسیاری انجام می شود و تور شیک و دلپذیر روی عروس که با افراد خانواده و دوستان احاطه شده قرار می گیرد.

تور پرنده مد عجیب لباس عروس در چین!

آکاایران: تور پرنده مد عجیب لباس عروس در چین!

این فیلم تاکنون ۱۲ میلیون بازدید داشته است. بسیاری این مد نوین را دوست داشته اند و عده ای دیگر آن را ایده ای دم دستی و مبتذل ارزیابی کرده اند. شما چه فکر می کنید؟

تور پرنده مد عجیب لباس عروس در چین!

این تور از طریق سقف روی سر عروس قرار داده می شود

تور پرنده مد عجیب لباس عروس در چین!

تور پرنده مد عجیب لباس عروس در چین!

مطالب مرتبط

اولین سفر خارجی نوعروس خاندان سلطنتی +تصاویر

همسر شاهزاده هم لباس تکراری می پوشد+تصاویر

طلاق به خاطر مسواک نزدن شوهر

زنان در این کشور بیشترین حجم طلای جهان را دارند!

ماشین عروس متفاوت در مشهد +عکس

دعوای ملکه اسپانیا با مادرشوهر +عکس

.

منبع : tabnakbato.ir

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات