آکاایران: زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

این دو هوو در کنار هم به خوشی و شادی زندگی میکنند! باورش شاید برای همه عجیب باشد اما واقعیت دارد ! به گزارش ایران ناز دو زن که هووی هم هستند با شوهرشان در یک خانه عاشقانه زندگی میکنند و باهم  مشکلی ندارند . این در حالیست که همسر اول مرد فوت کرده است و قبل از فوتش با دو هووی دیگرش در همین خانه ساکن بود .

هیچ زنی حاضر به زندگی در خانه و یا حتی شهر محل زندگی هووی خود نیست اما مرد دو زنه جوان با 2 همسر جوان و 9 فرزندش به خوبی در یک خانه زندگی می کنند، مطمئنا دو زن او عجیب ترین هووهای دنیا هستند.

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

آکاایران: زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

زندگی رومانتیک مرد جوان با 2 همسرش در یک خانه

 

زندگی مردانی که صاحب چند همسر هستند مشکلاتی دارد که به عقیده ی برخی حل نشدنی است چرا که جنگ هووها همیشه بوده و هست پس تا زمانی که هووی وجود داشته باشد مرد خانه رنگ آرامش به خود نخواهد دید اما همیشه این طور نیست و گاها استثنا هم وجود دارد و این در مورد زندگی مرد جوان تایلندی ثابت شده است ، مردی که 3 زن داشته و زندگی رویایی مشترک خود را ادامه می داد.

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

 داستان این زندگی مشترک عجیب زماین آغاز شد که “واریسیا” 32 ساله عکسی از خودش در کنار همسر و هووی خود در فضای مجازی منتشر کرد ، تصویری که برای همه سوال برانگیز بود ؛ چطور دو هوو می توانند اینقدر با هم صمیمی باشند و زندگی خوبی بسازند ؟ برخی می گفتند که آنها شاید خواهر هستند برای همین می توانند زندگی با همسر مشترک را تحمل کنند اما این ماجرا صحت نداشت و این دو هوو هیچ نسبتی با هم نداشتند.

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

“تریو” شوهر این دو زن که زن سوم خود را به تازگی از دست داده است با سیاست خود توانسته رضایت هر دو همسرش را جلب کند و جوری رفتار کرده است که آنها به راحتی کنار هم زندگی می کنند. حاصل ازدواج های او 9 فرزند است که فاقد توجه به متفاوت بودن مادرانشان مثل خواهر و برادرهای واقعی کنار هم زندگی می کنند. واقعی بودن زندگی کاملا در آرامش این مرد دو زنه با حضور آنها در یک برنامه تلویزیونی ثابت شد.

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

 

.

منبع : irannaz.com

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات