آگهی عجیب یک پدر برای دخترش(حتما ببینید!)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آگهی عجیب یک پدر برای دخترش(حتما ببینید!) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خواندنی ها و دیدنی ها از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: با سایت گهر همراه باشید با خبر  آگهی عجیب یک پدر برای دخترش .
نشریه محلی فرهنگ ملایر در آخرین شماره خود یک آگهی جالب توجه منتشر کرد که در این آگهی یک پدر از فرزند ورزشکار خود تقدیر کرده است.

به گزارش گهر به نقل از مهر ، نشریه محلی فرهنگ ملایر در آخرین شماره خود یک آگهی جالب توجه منتشر کرد که در این آگهی یک پدر از فرزند ورزشکار خود تقدیر کرده است.

در متن این آگهی آمده است: «در ساعات اولیه روز یکشنبه ۱۱ فروردین ماه همسر و دختر ۲۰ ساله ام در پارک سیفیه ملایر در حال ورزش و پیاده روی بودند که یکی از اقوام با سلاح سرد به آنها حمله ور و همسرم را زخمی می کند.

دخترم که ورزشکار کبدی کار است، بلافاصله با شجاعت، غیرت و سرعت فوق العاده ای با فرد خاطی درگیر شده و پس از خلع سلاح و وارد کردن چند ضربه کاری وی را از محل متواری می نماید.

لذا وظیفه می دانم با افتخار بدینوسیله از شهامت و غیرت تحسین برانگیز فرزند عزیزم سرکار خانم غزل خانجانی تقدیر و تشکر نمایم.»

.
آگهی عجیب یک پدر برای دخترش(حتما ببینید!)
,آگهی عجیب یک پدر برای دخترش,پدر,اقدام عجیب یک پدر,[categoriy]

آکاایران: آگهی عجیب یک پدر برای دخترش(حتما ببینید!)

.

منبع : gahar.ir

آگهی عجیب یک پدر برای دخترش(حتما ببینید!) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات