مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

 

با پرمخاطب شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام در دنیا مدلینگ های اینستاگرامی نیز به سرعت توانستند خود را به مردم نشان دهند. “لیل میکوئلا” سوپر مدل اینستاگرامی مانند یک کاربر معمولی اینستاگرام عمل میکند. او سلفی های زیادی از خودش منتشر می کند, به مهمانی ها و رویدادهای گوناگون در شهرش می رود.

 

به گزارش آکاایران: لباس های طراحان را تبلیغ می کند و به طور کلی کوشش می کند توهم یک زندگی بی نظیر را ایجاد کند. تنها یک چیز وجود دارد که وی را متمایز میکند و آن این هست که او یک شخص حقیقی نیست, بلکه یک مدل کامپیوتری با ظاهر بسیار حقیقی هست.

 

حساب اینستاگرام میکوئلا سال قبل تاسیس شد و حالا 250000 نفر وی را دنبال میکنند و او با پست های اخیر و جواب دادن به نظراتشان آن ها را نگه می دارد.او همۀ چیزهایی که یک ستاره شبکه های اجتماعی باید داشته باشد را دارد فقط انسان نیست.

 

در برخی تصویر ها او کاملا شبیه یک مدل کامپیوتری هست, اما در تصویر های دیگر کاملا حقیقی به نظر می رسد و به نظر مردم این دیدنی هست.به نظر میرسد او ترکیبی از یک مدل سه بعدی و یک شخص حقیقی هست. بااین حال به نظر نمیرسید هیچ کس راز وجود وی را بداند.

 

یکی از متخصصان تصویرسازی کامپیوتری در این خصوص می گوید “او بسیار حقیقی به نظر می رسد.جزئیات صورت او بسیار مفید میباشند, اما مو ها با رایانه فرآوری شده اند, زیرا ریشه ها حقیقی به نظر نمی رسند و تیشرت او کاملا یک تصویر هست, زیرا هیچ سایه ای ندارد. من فکر میکنم او ترکیبی از یک مدل سه بعدی و یک تصویر هست.

 

به گزارش ایران ناز آن ها عکسی از یک فرد حقیقی گرفته و آن را با مدل ترکیب کرده اند.آرایش و هنر او کارهای پس از فرآوری زیادی لازم دارد.” برخی معتقدند میکوئلا اثر نیکول راجرو میباشند, یک هنرمند دیجیتال بااستعداد که یکی از نخستین کسانی بود که زیر پست او نظرش را نوشت. او تاکید دارد که این درست نیست, اما اضافه می کند “هرکس این اثر را خلق کرده,

 

بسیار حقیقی به نظر میرسد درست مانند یک ستاره اینستاگرام.” میکوئلا طرفدران پر و پا قرصی نیز دارد که تاکید دارند او حقیقی هست به این معنی که ظاهر تغییرداده شده یک شخص حقیقی هست.

 

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)
,[categoriy]

آکاایران: مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

.

منبع : parsnaz.ir

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات