لذت می برند؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لذت می برند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اختصاصی «تابناک با تو»؛ شهر بازی ها اغلب بزرگترین و هیجان انگیزترین رولر کاسترها (ترن های هوایی) را طراحی می کنند که با اقبال گسترده ای از سوی کوچک و بزرگ مواجه می شود. اما سؤال این است که چرا برخی مردم با وجود ترسناک بودن به سوی این ادوات و ابزارهای بازی کشیده می شوند؟
 
لذت می برند؟
,سوار شدن ترن هوایی،دلایل سوار شدن،رولر کاستر،مازوخیسم,[categoriy]

آکاایران: لذت می برند؟

 
به نظر می رسد که برخی از مردم به خصوص هیجان طلب ها از سوار شدن بر روی رولر کاسترها لذت می برند زیرا با احساسات فیزیکی و جسمانی ترس آمیز مواجه می شوند، در حالیکه می دانند خطری آنها را تهدید نمی کند، احساس ترسی آمیخته با احساس امنیت.
برخی از روانشناسان بر این باورند که این لذت بردن از چنین وسیله ای می تواند یک نشانه ی منفی بوده و بر «مازوخیسم خوش خیم» دلالت کند.
 
,سوار شدن ترن هوایی،دلایل سوار شدن،رولر کاستر،مازوخیسم,[categoriy]

 
مازوخیسم یا خودآزاری یک پدیده ی روانشناختی است که به موجب آن فرد در هنگام دریافت شکنجه ها و آسیب های روحی و جسمی لذت می برد و احساسات خوشایندی را تجربه می کند.
به گزارش آکاایران: در رولر کاسترها این احساسات با ترس مرتبط است. در این زمینه مثال های دیگری وجود دارد. لذت بردن از فیلم های ژانر وحشت و یا ترسناک، خوردن فلفل های تند آزاردهنده به شکل افراطی نیز می توانند در این مجموعه قرار بگیرند. رولر کاسترها برای بعضی از افرادی که به ورزش های افراطی، ترسناک و پرمخاطره می پردازند یک لذت و سرگرمی است.
 
,سوار شدن ترن هوایی،دلایل سوار شدن،رولر کاستر،مازوخیسم,[categoriy]
 
 


مطالب مرتبط

عجیب ترین سرگرمی های تاریخ در لندن ویکتوریایی

.

منبع : tabnakbato.ir

لذت می برند؟ گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات