آکاایران: داماد علیرضا افتخاری خواننده پر آوازه کشورمان سخنان وی در مورد مهریه همسرش را نادرست خواند.

به گزارش آکاایران: رامین نوروزی داماد بزرگ علیرضا افتخاری افزود: مهریه همسر من ۷۷۷ سکه تمام بهار آزادی و ۷ میلیون و ۷۰۷ هزار تومان جواهرات و یک سفر حج است که متاسفانه هنوز زندگی رسمی خود را شروع نکرده به دلیل مشکلات شدید خانوادگی در آستانه طلاق و جدائی قرار داریم.

چندی قبل علیرضا افتخاری، اظهار داشت: که مهریه دختر بزرگ من حفظ ۴۵۰ غزل از حافظ شیرازی و مهریه دختر کوچکم حفظ ۱۶ جزء از قرآن کریم است که داماد بزرگش تاکنون ۳۵۰ غزل و داماد کوچکش نیز تاکنون ۸ جزء از قرآن کریم را حفظ کرده اند.

نوروزی با بیان اینکه همسرم می گوید تا زمانی که مهریه خود را دریافت نکنم حاضر به ازدواج نیستم، گفت: هم اکنون برای اخذ مهریه دادگاه کشی داریم.

نوروزی که مهندس عمران و از هنرمندان عرصه موسیقی و آواز است، تصریح کرد: جوانان هرگز نباید به رنگ و لعاب ظاهری زندگی برخی از افراد پر آوازه دلخوش کرده و درصدد وصلت با این قشر قرار گیرند.

وی افزود: هرگز فکر نمی کردم به واسطه ازدواج با دختر یک هنرمند بزرگ چون افتخاری اینگونه در ورطه مسائل خانوادگی گرفتار شوم و نگاهی به مقدار مهریه همسرم گویای هزار و یک مشکل است که من در زندگی خانوادگی به آن گرفتار هستم.

نوروزی تصریح کرد: ای کاش مهریه همسرم همانگونه که افتخاری اظهار داشت، بود تا با عمل به آن و تقدیم آنها به همسرم از این روزگار سیاه نجات پیدا کرده و امروز به دنبال تقسیط مهریه نبودم.

اظهارات عجیب داماد علیرضا افتخاری درباره مهریه همسرش! - آکا

آکاایران: اظهارات عجیب داماد علیرضا افتخاری درباره مهریه همسرش!

دختر اول ایشان خانم الهام افتخاری متولد ۱۳۵۸ میباشند.

این خبر در آذر ماه ۱۳۸۷ منتشر شده بود .

منبع : سیمرغ

.

منبع : saten.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دکتر الهام افتخاری , مهندس علی افتخاری

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات