ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس
,[categoriy]

آکاایران: ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس

آکاایران: ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس

پسر جوان سیاه پوست 27 ساله با پیرزن 72 ساله ازدواج کرده و زندگی عاشقانه ای در کنار یکدیگر دارند. ماجرای این ازدواج را در ادامه میخوانیم. ازدواج پسر جوان با پیرزن 72 ساله و عکس های جوان ۲۷ ساله نیجریه ای در فیس بوک با زن 72 ساله آشنا شده و این آشنایی منجر به ازدواج این دو نفر می شود.

 

به گزارش آکاایران: این زوج غیر معمولی هنگامی که در فیسبوک با هم آشنا شدند ،هیچ گاه فکر نمیکردند که این آشنایی به ازدواج ختم شود .انها بعد از سه ماه که با هم از طریق مجازی در تماس بودند در نهایت تصمیمبه ازدواج می گیرند و با هم به زیر یک سقف میروند.

 

آنجلا زن ۷۲ ساله از اینکه با جوان نیجریه ای ازدواج کرده بسیار شاد و خوشنود استبه طوریکه می گوید وی به من سرزندگی و شادابی می دهد و بعد از ازدواج با وی احساس جوانی و زیبایی می کنم.

 

به گزارش پارس ناز آنجلا سومین ازدواجش را با یک جان 27 ساله انجام داده و بعد از سفر به نیجریهبه همراه شوهر جوان خود به منزلش برگشته هست .آنجلا قبلا یک راننده تاکسی بوده که در حال آماده بازنشسته میباشد.

,[categoriy]

,[categoriy]

ازدواج های عجیب وغریب،ازدواج مرد جوان و زن سیاهپوست،زندگی پسر جوان و زن سیاهپوست

 

 

.

منبع : parsnaz.ir

ازدواج پسر جوان سیاه پوست با پیرزن 72 ساله +عکس گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات