جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017 -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017
,[categoriy]

آکاایران: جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017

آکاایران: زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017 

زیباترین زنان هالیوود در حالی گزینه شدند که چهره های اسم آشنا و پرکاری مثل جنیفر لارنس نیز در بین آنها دیده می شود. زیباترین بازیگر زن هالیوود در 2017 کیست؟ ما به شما میگوییم. هنرپیشه های زن هالیوود به زیبایی و استایل شناخته می شوند. این طور نیست؟ قطعا همین طور هست اما این هنرپیشه های زن خصوصیت های دیگری نیز دارند که به محبوبیت شان می افزاید و آن استعداد و توانایی بالای شان در اجرا هست.

 

به گزارش آکاایران: باید بگویم رقابت در هالیوود بسیار شدید هست و هنرپیشه های زن نه تنها مجبورند مهارت هایشان را تقویت کنند, بلکه باید برای تبدیل شدن به سمبل خوش پوشی و فریبندگی سخت کار کنند. این فرمایش کاملا درست هست و چیزی که یک هنرپیشه ی زن هالیوودی را خواستنی می سازد, نه فقط توانایی بازی بلکه ظاهر خوشگل او هست.

 

بیایید نگاهی بیندازیم به لیست ده جذابترین بازیگر زن هالیوود در 2017

 

۱. کریستن دانست

,[categoriy]

کرستن برای قرار گرفتن در صدر این لیست دلایل زیادی دارد. او نه تنها یکی از هنرپیشه های زن پرطرفدار این دوره هست, بلکه یک مدل شناخته شده و زنی بسیار دلپذیر هست. زیبایی و فریبندگی او قلب تمام مردان جوان را به تب و تاب می اندازد.

 

۲. کلی بروک

,[categoriy]

از زمانی که کلی بروک وارد دنیای هالیوود شد, به دلیل تعهد و مهارت هایش بعنوان یک هنرپیشه شناخته میشود. اسم او همه ی وقت تضمین کننده ی موفقیت یک فیلم در بازارهای جهان هست. بازی مفید و ظاهر دلپذیر, خصوصیت های پرطرفدار شخصیت کلی هست که باعث شد وی را در این لیست بگنجانیم.

 

۳. کاترین هیگل

,[categoriy]

بی تردید کاترین هیگل یکی از هنرپیشه های زنی هست که در سن بسیار پایین قله های موفقیت را در حرفه اش فتح کرده هست. هرگاه این زیبای آمریکایی در صحنه ی نمایش ظاهر میشود با درخشش و جذابیت خود تماشاچیان را میخکوب میکند.

 

۴. پنه لوپه کروز

,[categoriy]

زیبایی پنه لوپه کروز یادآور بانوان و زنان زیبایی هست که لقب ملکه زیبایی جهان را به دوش می کشند. فاقد تردید پنه لوپه یکی از هنرپیشه های هالیوودی هست که به دلیل زیبایی شرقی و مو های مشکی شناخته می شود. مهم تر از همۀ آن که پنه لوپه یکی از الهه های زیبایی مشهور هالیوود هست و با اندامی کشیده و فریبنده, فوق العاده خوشگل و دلربا هست.

 

۵. بلیک لیولی

,[categoriy]

زیبایی خیره کننده و شخصیت سرزنده ی بلیک لیولی, راز موفقیت او در هالیوود هست. بلیک یک هنرپیشه ی سخت کوش و متعهد و یک سوپر مدل هست. بلیک به شایستگی از جانب هواداران الهه ی زیبایی و دختر و رویایی اسم گرفته هست.

 

۶. ساندرا بولاک

,[categoriy]

وقتی ساندرا با مو های تراشیده در یک فیلم هالیوودی ظاهر شد, زیبایی خیره کننده ی او سراسر جهان را در برگرفت. ساندرا بولاک یکی از زنان به شدت مشهور و خوشگل هالیوود هست. تعجبی ندارد که همۀ وقت} مشغول پروژه های اخیر باشد, چرا که موفقیت آن ها را تضمین می کند.

 

۷. امی آدامز

,[categoriy]

امی, دختری رویایی و زیبای سال, یک هنرپیشه ی بااستعداد و فوق العاده فریبنده ی هالیوودی هست. هرگاه عکس های و تصویر های امی را در مجلات میبینیم بیش تر به جسارت و زیبایی او پی می بریم.

 

۸. جنیفر لاورنس

,[categoriy]

جنیفر یکی از چهره های مشهور و بینظیر هالیوود هست که فریبندگی خاصی دارد. جنیفر یکی از خوشگل ترین و پیروز ترین بانوانی هست که فیلم های سرگرم کننده و پیروز بسیاری برای ما خلق کرده هست.

 

۹. جسیکا آلبا

,[categoriy]

 به گزارش پارس ناز جسیکا آلبا نیازی به معرفی ندارد. این طور نیست؟ قطعا او یکی از بازیگران تحسین برانگیز و فریبنده ی این دوره هست. زیبایی جسیکا و شخصیت خودمانی او, سطح موفقیت و حرفه ای گری وی را بالا میبرد.

 

۱۰. جنیفر کانلی

,[categoriy]

وقتی جنیفر برای حرفه ی خوانندگی به کشور آمریکا آمد بسیار جوان و معصوم بود. خیلی زود به دلیل شخصیت باوقار و زیبایی فریبنده, از فیلم های هالیوودی سر درآورد. جنی به دلیل تصویر های فوق العاده جذابش با بیکینی و تصاویرش در مجلات مشهور هست.

 

 

.

منبع : parsnaz.ir

جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوودی در سال 2017 گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات