زن جوان چند روز پس از زایمان چهره اش پیر و وحشتناک شد! + عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زن جوان چند روز پس از زایمان چهره اش پیر و وحشتناک شد! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

زن جوان چند روز پس از زایمان چهره اش پیر و وحشتناک شد! + عکس
,[categoriy]

آکاایران: زن جوان چند روز پس از زایمان چهره اش پیر و وحشتناک شد! + عکس

آکاایران: زن جوان بعد از اینکه زایمان کرد حدود 30 سال پیر شد و چهره اش مانند یک پیرزن 70 یا 80 ساله شد. این زن زا سختی های بیماری اش پس از زایمان گفت.

 

ماجرای عجیب زن جوان که پس از زایمان بسیار پیر شد!

 

به گزارش آکاایران: “هو جوآن” یک خانم 28 ساله است که دوفرزند دارد ولی از زندگی خود لذت زیادی نمی برد چرا که بیماری خاصی گرفته است که او را طی مدت کوتاهی پیر و چروکیده کرده و دیگر جوانی گذشته اش را ندارد.

این خانم اهل چین دچار بیماری بسیار نادر ” کوتیس لاکسا” شده است که پوست بدن را چروکیده می کند و سرعت پیر شدن آن را افزایش می دهد به طوری که طی شش ماه “هو جوآن” از 28 ساله به سن 70 ساله رسیده است.

پیر شدن زن جوان بخاطر بیماری

,[categoriy]

عکس زن جوان که بعد از زایمان پیر شد

او می گوید پس از به دنیا آمدن فرزند دومش این بیماری آغاز شد و طی مدت 6 ماه اثرات خود را به جای گذاشت به طوری که دیگر قابل شناسایی نبود و از نگاه کردن به آینه نیز ترس داشت. این خانم تنها نمونه از این بیماری است که در چین وجود دارد و یکی از 10 موردی است که در سراسر دنیا تا به حال شناسایی شده است.

او اعتقاد دارد پشتیبانی همسرش باعث شده تا از پس مشکلات این بیماری سخت برآید.

.

منبع : topnaz.com

زن جوان چند روز پس از زایمان چهره اش پیر و وحشتناک شد! + عکس گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات