بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس)
,[categoriy]

آکاایران: بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس)

آکاایران: پسر هندی که بدنش هیچ استخوانی ندارد 

 

فرض کنید شخصی هیچ استخوانی در بدن نداشته باشد، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ او میتواند هر حرکت انععطاف پذیری بخواهد انجام دهد. یاش شاه، پسر 18 ساله هندی میتواند دست ها و پاهایش را 360 درجه و گردن و انگشتانش را 180 درجه بچرخاند.

 

به گزارش آکاایران: یاش که در روستایش به او لقب پسر لاستیکی را داده اند و بدنش آنقدر انعطاف پذیر است که میتواند از یک راکت تنیس رد شود.

 

,[categoriy]

 

الهام بخش یاش برای تمرین این مهارت های انعطافی، تماشای بندباز آمریکایی معروف، دنیل بروینگ اسمیت بوده است و از سه سال پیش که ویدئوی او را در یوتیوب دیده سعی کرده این کار را انجام دهد.هم چنین یاش مهارت خود را به پدربزرگش نسبت می دهد که به او در طول تمریناتش کمک کرده است. تکنیک های منحصربفرد انعطاف پذیری هرگز با یاش آسیبی نزده اند.

 

,[categoriy]

 

 به گزارش تالاب او می داند چطور بدنش را نظارت کند و از خودش محافظت کند. به گفته پزشک ارتوپدی، انعطاف پذیری بدن او منحصربفرد است و افراد کمی آن را دارند.یاش اکنون به یک سلبریتی در شهر خودش تبدیل شده اما به دنبال شهرت بیشتر است و سعی دارد رکورد.

 

,[categoriy]

,[categoriy]

بدن انعطاف پذیر عجیب

,[categoriy]

بدن انعطاف پذیر پسر عرب،مرد هندی با بدن کاملا منعطف

 

.

منبع : talab.org


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات