آکاایران: پسر بچه ای با قیافه وحشتناک در جهان

قیافه وحشتناک : افرادی در جهان وجود دارند که به بیماری های نادری مبتلا می شوند این افراد چند نفر هستند که بسیار سختی می کشند برخی از افراد هم دچار بیماری ژنتیکی می شوند و قسمتی از بدنشان به صورت وحشتناکی بزرگ می شود این بیماران هزینه درمان ندارند و باید در تا آخر عمر با این بیماری زندگی نمایند یک پسر بچه به بیماری جهش ژنتیکی مبتلا می باشد او قیافه بسیار محشتناکی دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پسر بچه ای با قیافه وحشتناک در جهان را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش آکاایران: پسر ۸ ساله شبیه هیولا در آمریکا توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است این پسر ۸ ساله به دلیل تومور های وخیم شبیه هیولا شده است این تومورها حاصل یک بیماری ژنتیکی است که گریبانگیر این پسر ۸ ساله شده است.

پسر ۸ ساله شبیه هیولا

شگفت زده

آکاایران: قیافه وحشتناک این پسر همه جهان را شگفت زده کرد + عکس

تومور وحشتناک روی صورت پسر ۸ ساله

تومور وخیم وحشتناک، زندگی ” آمر استوور ” پسر ۸ ساله اهل شهر ” دیکیتر ” ایالت آلابامای آمریکا را مختل کرده است . وی که از یک اختلال ژنتیکی با نام ” نوروفیبروماتوز تیپ ۱ ” رنج می برد.

حتما بخوانید :  پیرترین دکتر جراح زن در جهان را بشناسید + تصاویر پیرزن دکتر جراح

این اختلال ژنتیکی از هر ۲۵۰۰ تولد در یک مورد دیده می شود و تومور آن می تواند در همه جای بدن بیمار گسترش یابد. در سن ۴ سالگی تشخیص اولیه این تومور در ناحیه گردن این کودک باعث جراحی و بریدن دائمی لوله نای وی شد. پزشکان پیش بینی کرده بودند ممکن است گسترش این تومور منجر به خفگی و مرگ آمر شود.

رشد این تومور بدخیم ادامه داشت تاجاییکه که یک چشم این کودک را نابینا کرد. علیرغم انجام درمانهای لیزری متعدد، یکی از چشمان ” آمر ” متورم و کاملا بسته شده و پزشکان به خانواده وی گفته اند باید منتظر شرایط بدتری باشند. گسترش این تومور موجب شده تا سر وی به شکل وحشتناکی متورم شود.

پسر ۸ ساله با صورت وحشتناک

شگفت زده
” کاندیس استور ” مادر ۳۰ ساله این کودک می گوید پسرش هر روز در حال مبارزه با این تومور وحشتناک است. وی گفت : ” رشد سریع این تومور باعث شده تا پسرم مورد تمسخر دیگران قرار بگیرد و آنها به وی لقب هیولا بدهند.

برخی بچه ها از بازی با پسرم امتناع می کنند و وی را زشت می خوانند. برخی والدین با تمسخر از پسرم می پرسند این ماسک مخصوص را از کجا تهیه کرده ای؟ واقعا این رفتارها آزاردهنده است. بی احترامی های مردم هنگام فرارسیدن هالوووین به اوج می رسد.

حتما بخوانید :  درخت کریسمس طلا که همه جهان را شگفت زده کرد + تصاویر

واقعا دلیل این همه بی احترامی مردم را درک نمی کنم. گفتنی است؛ هم اکنون مادر این کودک با ایجاد یک صفحه خیریه از مردم برای تامین مخارج درمان پسرش تقاضای کمک کرده است.

.

منبع : shahrematlab.com

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات