عکس های جوانترین پیرزن دنیا -آکا

آکاایران: عکس های جوانترین پیرزن دنیا

آکاایران: جوانترین پیرزن جهان

وقتی جوان ترین پیرزن جهان مشهور میشود. به گزارش تالاب برخی از بیماری ها تاب و توان آدم را می گیرد پیرزن جوان واژه ای هست که برای یک خانم جوان که گذشته از سن 30 سالگی پیر شده هست به کار برده می شود. سندرم نادری پوست زن جوان را بسیار پیر کرده هست به طوری که تشخیص سن حقیقی او کار بسیار دشواری هست.

به گزارش آکاایران: پیرزن”سارا گیورتز” زمانی که 10 ساله بود پزشکان اختلال عجیب پوستی وی را تشخیص دادند ، سندرم اهلرز دانلوس که به واسطه ی آن پوست در ساخت کلاژن ناتوان می شود و بسیار سریعتر دچار پیری می شود.

عکس های جوانترین پیرزن دنیا -آکا

سندرم اهلر دانلس چیست؟

این سندرم برگرفته از نام دو دکتر به نام های ” ادوارد اهلر ” از دانمارک و “هنری الکساندر دانلس” از فرانسه می باشد که به توضیح این سندرم پرداختند. سندرم اهلر دانلس به گروهی از اختلالات ژنتیکی نادر گفته می شود که باعث نقص در سنتز کلاژن در انسان می گردد.

علائم شایع آن شامل: کبود شدگی، مفاصل سست و لغزنده، هیپرالاستیسیتی پوست و ضعف بافتی می باشد. شدت وخامت این سندرم میتواند از خفیف تا تهدید کننده حیات فرد متغیر باشد.

عکس های جوانترین پیرزن دنیا -آکا

عکس های جوانترین پیرزن دنیا -آکا

این سندرم تا کنون درمان قطعی نداشته هست و درمان اکثر جنبه حمایتی برای فرد دارد.این زن اهل مینه سوتا در مورد اختلال نادر پوستی اش می گوید: پوستم بزرگ ترین نگرانی و علت کمبود اعتماد به نفس در من هست اما مدتی هست که با این شرایط خودم را همراه کرده ام و حالا حس بهتری دارم چرا که به آن بعنوان زیبایی بنگاه میکنم.

.

منبع : talab.org


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آشنایی با طلسم های پیرزن

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات