مرد برق خور ( مرد هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرد ) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرد برق خور ( مرد هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرد ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مردی که برق می خورد

مرد ۴۲ ساله هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرده است؛ او از انرژی برق تغذیه می کند.”نارش کومار” ۴۲ ساله اهل “اوتارپرداش” در شمال هند از زمانی که به شکل اتفاقی متوجه شد بدنش در برابر الکتریسیته مقاوم است به یک چهره مشهور در محل زندگی اش تبدیل شده است؛ مردم به او لقب “لامپ انسانی” داده اند چون بارها در مقابل دیدگان آنها سیم برق لخت را با دندان هایش گرفته است.

به گزارش آکاایران: او واقعا ادعا می کند هر زمان احساس گرسنگی می کند و در خانه غذا نخورده است سیم های برهنه را در دهانش نگه می دارد و در عرض نیم ساعت احساس رضایت می کند!

کومار که ۵ فرزند دارد می گوید خانواده اش از دست او در عذاب هستند چون بیشتر سیم های خانه لخت شده و آنهاباید مراقب باشند دچار برق گرفتگی نشوند.

او می گوید: من هر وسیله برقی را به راحتی می توانم لمس کنم و نیازی به استفاده از محافظ و ابزار خاصی ندارم چرا که هیچ آسیبی به من وارد نمی شود، اینطور که من حس می کنم ۸۰ درصد بدنم پر از برق است.

نارش پس از کشف توانایی باورنکردنی اش نزد پزشک رفته و تحت معاینه قرار گرفته است؛ پزشکان نیز از این توانایی عجیب بهت زده شده اند و اعلام کرده اند در سلامت کامل به سر می برد.

حتما بخوانید :  دانستنی های جالب و هیجان انگیز درباره اقیانوس + عکس و مطالب خواندنی

,[categoriy]

آکاایران: مرد برق خور ( مرد هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرد )

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

.

منبع : shahrematlab.com

مرد برق خور ( مرد هندی با توانایی عجیب خود همه را شگفت زده کرد ) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات