عکس های خفن فریال در برنامه استیج + بیوگرافی کامل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس های خفن فریال در برنامه استیج + بیوگرافی کامل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکس های فریال خواننده جوان و زیبای برنامه استیج + بیوگرافی

بیوگرافی فریال

آکا ایران : فریال متولد شهر رشت بوده، از زمانی که به یاد دارد به خواندن علاقه مند بوده و بر این باور است این علاقه از گوش دادن به آواز همیشگی لالایی مادر در دوران کودکی شکل گرفته است. بعدها، زمانی که لذت خواندن رو لمس کردم، در واقع از انجام هیچ کار دیگه ای اون حس لذت بخش رو تجربه نکردم. این خوندن در طی سالها، از خونه و مدرسه و جمع های دوستانه، کم کم راه یافت کرد به همکاری با چند بند مختلف و زمانی که لذت خواندن رو لمس کرد، سعی کرد آن را به صورت جدی تر با برگزاری کنسرت های خصوصی برای بانوان ادامه دهد. تا اینکه در ایران چند آهنگ ضبط کرد که یکی از آنها به جشنواره موسیقی بانوان گل یاس راه یافت کرد.

به گزارش آکاایران: فریال در ایران در رشته رایانه تحصیل کرده است. او در مسابقات کشوری ایروبیک و استپ به مقام قهرمانی دست یافت کرد و به عضویت تیم ملی ایروبیک و استپ ایران درآمد و در مسابقات جهانی بلگراد حضور یافت کرد. پس از کسب دو مدال طلای قهرمانی ایران در دو سال پیاپی، برای تحقق دادن به رویای خواندن به استرالیا مهاجرت کرد.

او همچنین با بازیگری در فیلم The Dawn کاندیدای بهترین هنرپیشه نقش اول، در جشنواره فیلم سیدنی شد.

تا به امروز اجراهای متعددی در استرالیا داشته و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته Contemporary Music می باشد.

عکس های فریال

عکس های خفن فریال در برنامه استیج + بیوگرافی کامل
,[categoriy]

آکاایران: عکس های خفن فریال در برنامه استیج + بیوگرافی کامل

فریال
,[categoriy]
فریال
,[categoriy]
فریال
.

منبع :

عکس های خفن فریال در برنامه استیج + بیوگرافی کامل گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات