آکاایران: تام هاردی، به دلیل بازی در یک آگهی، مورد هدف سرزنش منتقدان قرار گرفت

تام هاردی بازیگر موفق انگلیسی برای بازی در یک آگهی با سرزنش های زیادی روبه رو شد.

به گزارش آکاایران: تام هاردی بازیگر انگلیسی که برای بازی در «مکس دیوانه» و «بازگشته» با اقبال زیادی روبه رو شد، برای حضور در یک آگهی که تصویری از پرش از یک صخره به داخل آب را نشان می دهد، نقدهای منفی دریافت کرد.

منتقدان | تام هاردی | بازیگر "مکس دیوانه" را به دلیل بازی در یک آگهی تبلیغاتی سرزنش کردند

آکاایران: منتقدان، تام هاردی، بازیگر "مکس دیوانه" را به دلیل بازی در یک آگهی تبلیغاتی سرزنش کردند

تام هاردی

در این آگهی هاردی یا بدل او از فراز صخره ای به داخل آب هایی می پرد که مردی در سال 2007 در آنجا جانش را از دست داد.

در این کلیپ سیاه و سفید هاردی که چهره اش از جلو دیده نمی شود از روی صخره 30 فوتی در بری هد رد پارک طبیعی حفاظت شده بریکسام به پایین می پرد. در این آگهی که برای تبلیغ کارت اعتباری هیوندایی کره جنوبی تهیه شده، هاردی پس از پریدن در آب، سر خود را از آن زیر بیرون می آورد.

اما این نقطه دقیقا همان نقطه ای است که دلوین جونز 46 ساله بر اثر انجام این پرش در سال 2007 جان خود را از دست داد.

یکی از منتقدهای این فیلم تبلیغی که از کارشناسان پارک است، گفت: تام هاردی یک جور الگو برای جوان هاست و خیلی ها به کارهای او توجه دارند. بنایراین وی با این کار در واقع پیامی نادرست را به هوادارنش انتقال داده است، چون پریدن از این صخره بسیار خطرناک است.

وی افزود: این در حالی است که تام هاردی این کار را انجام نمی دهد بلکه این بدل اوست که از صخره می پرد. او حتی لباس ایمنی نپوشیده و این فیلم در ماه اکتبر گرفته شده که سرمای آب می تواند موجب یخ زدن انسان شود.

این منتقد گفت: سخت است که بتوان تخمین زد عمق این آب چقدر است و ممکن است کم عمق تر از آنچه به نظر می رسد باشد و زیرش می تواند صخره های بزرگی وجود داشته باشد.

منتقدان | تام هاردی | بازیگر "مکس دیوانه" را به دلیل بازی در یک آگهی تبلیغاتی سرزنش کردند
تام هاردی، به دلیل بازی در یک آگهی، مورد هدف سرزنش منتقدان قرار گرفت

کسی که از این صخره می پرد ممکن است به دلیل فرود در آب سرد با شوک روبه رو شود و بیرون آمدن از دریا هم می تواند سخت تر از آنچه تصور می شود باشد زیرا جریان های قوی آب در این منطقه وجود دارد که می تواند شناگر را با خودش ببرد.

در عین حال گارد محافظتی این منطقه و نیروهای اورژانس بارها برای نجات جوانانی که از اینجا پایین پریده اند احضار شده اند.

از سوی دیگر گروهی معتقدند این آگهی یک موفقیت برای این پارک طبیعی محسوب شده چون توجه زیادی را معطوف آن می کند و تاکنون ستاره ای در حد تام هاردی به این منطقه مربوط نشده بود.

بنیاد حفاظت از این پارک طبیعی این فیلم را یک موفقیت خوانده که می تواند موجب جمع آوری کمک های بیشتری برای حفاظت از این منطقه شود.

هاردی تاکنون هیچ عکس العملی در این باره نشان نداده است. / خبرگزاری مهر

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات