این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس
,[categoriy]

آکاایران: این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس

آکاایران: سوفی ری از 2 سالگی یک وعده غذایی درست و سالم نخورده است و از 11 سالگی غذای خود را فقط محدود به پیتزای پنیر و سیب‌زمینی کرده است.به گزارش پارس ناز اگر این دختر نوجوان هر غذای دیگری به غیر از پیتزای مارگاریتا بخورد وضعیت معده او به هم می‌خورد.
 

خانم ری از یک بیماری نادر به نام ناهنجاری خوردن انتخابی یا SED رنج می‌برد. افرادی که به این بیماری دچار هستند تقریبا از همه نوع غذایی می‌ترسند و فقط می‌توانند یک یا چند نوع غذای خاص بخورند. زمانی که ری 2 ساله بود دچار یک عفونت معده شد. از آن زمان از هر نوع غذایی می‌ترسید و فقط می‌توانست پاستای پنیر، چیپس و ساندویچ بخورد.
 
,[categoriy]

به گزارش آکاایران: بعد از رسیدن به 11 سالگی غذای خانم ری باز هم محدودتر شد و او فقط پیتزا را برای وعده‌های غذایی 8 سال آینده خود انتخاب کرد. او که اکنون در رشته هنر تحصیل می‌کند در این‌باره می‌گوید: «برعکس تمام غذاهای دیگر، من عاشق پیتزا هستم. شاید شما از شنیدن این مطلب شگفت‌زده شوید اما من برای صبحانه، ناهار، شام و حتی برای میان وعده‌های خود فقط و فقط پیتزا می‌خورم.
 
,[categoriy]

در این پیتزا فقط باید پنیر و گوجه‌فرنگی به کار رفته و به خوبی هم پخته شده باشد. مصرف هر نوع غذای دیگر باعث افسردگی ری می‌شود و او حتی نمی‌تواند بخش کوچکی از آن غذاها را وارد دهان خود کند. حتی اگر پیتزای او شامل مواد غذایی جدید باشد، این دختر از خوردن آن‌ها خودداری می‌کند.
 
,[categoriy]

خانم ری سال‌ هاست که هیچ نوع سبزی و میوه‌ ای را لمس نکرده است. همین موضوع باعث شده پزشکان به‌شدت در مورد سلامت این دختر نگران باشند. بسیاری از مواد مورد نیاز برای اندام‌ های حیاتی وارد بدن ری نمی‌ شود و به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری‌ های خطرناک این دختر را تهدید می‌کند.
 
 
 
 
 
  در دنیا فقط سه نفر مثل این زن وجود دارد + عکس
  جمله دوستت دارم به 24 زبان کشورهای مختلف جهان
  میلیاردر مشهور ساله برای پنجمین بار ازدواج کرد + عکس
  رویای یک شبه ثروتمند شدن زوج آمریکایی خوشبخت + عکس
 
 
 
.

منبع :

این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات