همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد +عکس - آکا

آکاایران: همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد +عکس

آکاایران: همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد

 

مدتی بیش نیست که از طلاق جنجالی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پر حاشیه روسیه و همسرش میگذرد و اینک  به گفته رسانه های همسر سابق رئیس جمهور روسیه با جوانی ازدواج کرد که 21 سال از وی کوچکتر است.

 

به گزارش آکاایران: به نقل از دیلی بیست؛ “لیودمیلا پوتین،” همسر سابق “ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه، با “آرتور اوکرتنی،” جوان 37 ساله ازدواج کرد. لیودمیلا سال 2013 (1391) از پوتین جدا شد و اعلام کرد نام فامیل همسر جدیدش را بر روی خود می گذارد.

همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد +عکس - آکا

جوانی که جایگزین ولادیمیر پوتین شده است، 21 سال از لیودمیلا جوان تر است و ریاست مرکز توسعه ارتباطات فردی را برعهده دارد. لیودمیلا از زمان طلاق در سال 2013 فقط یک بار در انظار عمومی ظاهر شد و آن هم به مراسم اهدای جوایز ادبی مربوط می شد که گروه مالی همسر جدیدش آن را برپا کرده بود.

همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد +عکس - آکا

ولادیمیر پوتین و لیودمیلا سال 1983 (1361) ازدواج کردند و حاصل زندگی آنها 2 دختر است. لیودمیلا و همسر جدیدش در همان آپارتمانی زندگی می کنند که سال ها پیش پوتین در سنت پترزبورگ خریداری کرده بود و پس از طلاق به لیودمیلا رسید.

زمانیکه از ولادیمیر پوتین پرسیده شد چه زمانی بانوی اول جدید کاخ کرملین را معرفی می کند، وی با خنده پاسخ داد: هر وقت همسر سابقم را شوهر دهم به ازدواج مجدد فکر می کنم.

همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله ازدواج کرد +عکس - آکا

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

عکس دیده نشده از پوتین و اوباما در شب دامادیشان

 

با قدرتمندترین زنان جهان در طول تاریخ آشنا شوید

 

خبر جنجالی فرار دختر 28 ساله رئیس جمهور روسیه از هلند

 

جاسوس زن در لباس مدلینگ و تبلیغات (عکس)

 

علت جدایی رئیس جمهور روسیه از خانم اش چه بود؟

 

 

 

 

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات