آکاایران: کلاس خواب در کشورهای شرق آسیا رونق فراوانی دارند زیرا خواب مهمترین عامل سلامتی بدن است و نحوه خوابیدن باید صحیح و درست باشد.

به گزارش آکاایران: این کلاس خواب به مردم نحوه صحیح خوابیدن را آموزش میدهد که چطور با دغدغه های ذهنی و استرس را از خود دور کنند و به شکل صحیح بخوابند که خستگی به صورت کامل از بدن خارج شود.

کلاس خواب ویژه خسته ها

کم شدن زمان خواب یکی از مشخصه های انسان مدرن قرن ۲۱ شده است و این موضوع پیامدهای ناخواسته ای مثل خستگی مداوم، استرس و … به همراه دارد. اینجاست که باشگاهی در انگلستان آن را یک فرصت دیده و کلاس های چرت زدن برپا کرده است. در این باشگاه می توانید ۱۵ دقیقه تمرینات کششی انجام دهید و سپس ۴۵ دقیقه در یک دمای ایده آل پر از غریبه چرت بزنید و هنوز هم به همه بگویید که به باشگاه می روید!

همچنین ببینید: بهترین حالت خوابیدن چه شکلی است؟

سازمان دهندگان آن را «تمرین چرت» می نامند و معتقدند این کلاس ذهن را تقویت می کند، خلق را بهبود می بخشد و حتی کالری می سوزاند و همین ها برای اشتباه نبودن آن کافیست. طبق تحقیقات انجام شده، شرکت کنندگانی که ۴۵ دقیقه در میان روز چرت می زنند استرس را بهتر کنترل می کنند و تحقیق دیگری نشان می دهد که چرت بعدازظهر ظرفیت یادگیری مغز را افزایش می دهد.

کلاس تمرین چرت زدن

 

کلاس خواب مخصوص خسته ها (تصاویر) - - آکا

آکاایران: کلاس خواب مخصوص خسته ها (تصاویر)

باشگاه آموزش خوابیدن

کلاس خواب مخصوص خسته ها (تصاویر) - - آکا

کلاس چرت و خواب

کلاس خواب مخصوص خسته ها (تصاویر) - - آکا

آموزش خوابیدن

کلاس خواب مخصوص خسته ها (تصاویر) - - آکا

کلاس خواب ویژه خسته ها

.

منبع :

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات