اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

کارگردان فیلم اباجان سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کارگردان فیلم اباجان سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: علیمردانی کارگردان فیلم اباجان که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ را از ان خود کرد سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد.

کارگردان فیلم اباجان سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد
,بازار فساد و فحشا فقر فرهنگی,30ام اسفند ماه تعطیل رسمی شد,اعلام آمادگی چین برای رهبری جهان,[categoriy]

آکاایران: کارگردان فیلم اباجان سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد

علیمردانی سیمرغ جشنواره را به فاطمه معتمدآریا بازیگر این فیلم تقدیم کرد

 کارگردان فیلم «آباجان» در خصوص برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و حاشیه های آن به بانی فیلم گفت:

 من از داوری های امسال به شدت حیرت زده هستم اما به نظر هیأت داوران احترام می گذارم چرا که زمانی که وارد جشنواره ای میشوی باید به چهارچوبهای آنهم احترام بگذاری !

وی در خصوص برگزاری جشنواره امسال افزود:
به نظرم جشنواره سال گذشته بهتر برگزار شد و نظم بیشتری نسبت به امسال داشت همان طور که دیروز هنگام دریافت دیپلم افتخار گفتم استفاده از مشاورانی مانند علی معلم و محمد احسانی که اشراف کافی به مسائل  جشنواره دارند  میتوانست بسیاری از این حاشیه ها و جنجالها را  مدیریت کند .

کارگردان فیلم سینمایی «کوچه بی نام» ادامه داد:
همه فیلمسازان زمانی که فیلمشان به پایان میرسد فکر می کنند بهترین فیلم را ساخته اند اما واقعیت این است که در زمان جشنواره معلوم میشود کدامشان مورد توجه قرار میگیرند و سلیقه داوران  به کدام فیلم نزدیکتر است  با این اوصاف من به شدت به این مسئله اعتراض دارم که برخی از کارگردانان فیلم اول یا دومی  از کاندیداتوری انصراف داده و کل جشنواره و سیمرغ را زیر سوال  برده اند. من هفت دوره پیاپی در جشنواره فیلم فجر حضور داشته ام و بیشترین اجحاف هم در مورد فیلمهای من بوده است. وقتی کسی می بیند که هیأت داوران را دوست ندارد باید فیلمش را از جشنواره خارج کند، چرا منتظر می شوند نتایج اعلام شود و بعد نظرشان را می گویند ؟

وی همچنین با بیان اینکه  به شدت از این رفتارهای غیرحرفه ای ناراحت است گفت:
به نسل جوان که وارد عرصه  فیلمسازی میشوند توصیه کرد تحمل و بردباری و احترام به پیشکسوت را در اولویت کاری خود قرار دهند و کمی صبر و حوصله پیشه کنند. او گفت سعه صدر مهمترین ویژگی یک سینماگر است ،به جای اعتراض می توان سال بعد فیلم بهتری ساخت که هیات داوران بعدی را مجاب کند.

کارگردان فیلم «هفت ماهگی» عنوان کرد با این روند و با این شکل اعتراضات سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. جشنواره فیلم فجر بزرگ ترین دارایی ماست و باید بزرگ بماند.

منبع :
دسته :
,بازار فساد و فحشا فقر فرهنگی,30ام اسفند ماه تعطیل رسمی شد,اعلام آمادگی چین برای رهبری جهان,[categoriy]
اخبار و مطالب خواندنی امتیاز : 3.1 بازدید : 447 منتشر شده در : دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ توسط : سپیده
.

منبع :

کارگردان فیلم اباجان سیمرغش را به فاطمه معتمد اریا تقدیم کرد گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات