دختر جوانی که شغلش کارگری در ساختمان است (+تصاویر)

آکاایران: دختر جوانی که شغلش کارگری در ساختمان است (+تصاویر)

آکاایران: آشنایی با دختر زیبایی که نجار است 

زنان در هر جای دنیا کارهای سخت و پر مشغله ای دارند اما اینبار این دختر واقعا کار طافت فرسایی دارد که برای خودش حاشیه هایی هم داشته است  . 

به گزارش آکاایران: دختر جوان , برای این دسته از افراد کلاس و پرستیژ شغلی، مهم ترین مسئله محسوب می شود.اما در این میان کم نیستند زنانی که پا به پای مردان در خارج از خانه کار می کنند تا بتوانند تکیه گاه انها در زندگی باشند. برای این دسته از زنان کلاس یا پرستیژ شغلی مهم نیست و انها تنها به هدفی که دارند می اندیشند.

دختر جوانی که شغلش کارگری در ساختمان است (+تصاویر)

حمل آجر از طریق دختر جوان

کارگر ساختمانی «ژیائو مئی» یکی از این زنان هست. انتشار تصاویری که وی را به عنوان یک کارگر ساختمانی مشغول کار در ساختمانی در فیلیپین نشان می داد مبدل به پربازدید ترین عکس های این روزهای فضای مجازی شده هست.

به گزارش تالاب یکی از تصویر های وی را مشغول حمل آجر نشان می دهد. او میگوید میـخواهد روی پای خودش بایستد و از نظر مالی به والدینش متکی نباشد. هدف وی پس انداز پولهایش و آنگاه خرید یک آپارتمان هست.

وی در این خصوص گفت به زودی به هدفم خواهم رسید. هدف من با انجام این کار این بود نشان دهم ما زنان نیز توانایی های انجام کارهای سخت را داریم. می خواهم به زنان بگویم انها توانایی هایی فراتر از تصورشان دارند. من از انجام این کار لذت میبرم و برای من هدفم اهمیت زیادی دارد.

عکس دختر دلپذیر

دختر جوانی که شغلش کارگری در ساختمان است (+تصاویر)

دختر کارگر دختر جوانی که کارگری می کند

دختر جوانی که شغلش کارگری در ساختمان است (+تصاویر)

برچسب ها: دختر جوان, دختر دلپذیر
.

منبع : talab.org

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات