پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس)

 

جذابیت بالا و خیره کنده این پلیس خوش تیپ برای او شهرتی زیاد در اینستاگرام و بین مردم بوجود اورد . این پلیس دلپذیر و خوش تیپ با چهره جذاب خود مورد توجه هنرپیشه ها قرار گرفت و از او تقاضا کردند بازیگر سینما شود !  پلیس جوان با انتشار تصاویری از خود در صفحات اجتماعی شهرت و محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورده است.

 

پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس)
,[categoriy]

آکاایران: پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس)

 

به گزارش آکاایران: به گزارش ایران ناز یک پسر جوان روسی 23 ساله که مدتی است به نیروهای پلیس Police پیوسته است، از محبوبیت فراوانی میان کاربران برخوردار است چرا که بنا بر باور آنها وی چهره ای دارد که بسیار برای حضور در عرصه بازیگری مناسب است و در صورت ورود به این حوزه می تواند تبدیل به یک ستاره سینما شود.

 

,[categoriy]

 

این پلیس در صفحه اجتماعی خود تعداد قابل توجهی فالوور دارد که هر روزه پیشنهادهای بسیاری در زمینه بازیگری به او می دهند.

 

گفتنی است بسیاری از فالوورهای صفحه او را هنرمندان مشهور تشکیل داده اند،همچنین لازم به ذکر است که این مامور جوان اکنون در شهر سن پترزبورگ کار می کند.

 

جالب است بدانید که او هر از گاهی در یک برنامه تلویزیونی مشهور نیز حضور می یابد که وجودش در این برنامه موجب جذب تماشاگران بسیاری شده است

 

.

منبع : irannaz.com

پلیس خوش تیپی که همه را عاشق خود کرد (عکس) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات