تصاویری لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویری لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تصاویری لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها
,[categoriy]

آکاایران: تصاویری لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها

آکاایران: دختران جوان در شیره کش خانه ها

 

در طول تاریخ زنان و مردان معتاد بسیار زیادی داشته ایم که حتی برای کشیدن مواد یک ساختمان کامل تصرف می شد .

 

به گزارش آکاایران: عکس های لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها “شیره کش خانه” در واقع محلی است که در آن افراد “شیره تریاک” رابه وسیله “نگاری” وبا کمک “ساقی” تدخین میکنند. بعلاوه, دراین مکان ها, تریاک و سایر مواد مخدر نیز فروخته می شود.شیرهٔ تریاک نوعی ماده مخدر بسیار قوی است که از تریاک یا از سوختهٔ تریاک بدست می آید. البته نوع مرغوب آن از ترکیب سه

 

به گزارش تالاب واحد سوخته تریاک و یک واحد تریاک خالص به دست می آید. به این صورت که, آمیخته سوخته تریاک و تریاک را ابتدا در آب داغ دقیقاً حل میکنند و آنگاه حرارت میدهند. پس ازگذراندن این ترکیب از صافی, و گرفتن “تفاله” آن, آنرا مجددا تا نقطه جوش حرارت می دهند تا قوام بیاید و سفت شود.

 

ضروری است اشاره کنیم که بعلت قدرت تخدیر عمده شیره, در هنگام مصرف, فرد شیره ای به حالت درازکشیده در می آید تا از افتادن بر زمین امتناع کند. قدرت تخدیر شیره چندین برابر تریاک است.”نگاری” هم که شبیه چپق است, ابزار اصلی شیره کشی قلمداد میشود. اما شیره تریاک رابا وسایل دیگری هم چون

 

سیخ و سنگ یا حل کردن در آب هم مصرف میکنند. نگاری از یک لوله توخالی به طول تقریبا نیم متر تشکیل شده که یک سر آن بسته است و سر دیگر را هم چون وافور به لب می گذارند.

 

تقریبا انتهای بستهٔ لوله, قطعه کوچکی از جنس چینی, سفال یا سرامیک به اسم “چلم” که از طریق واشر به لوله نصب شده است و کارکردی شبیه به حقه وافور دارد.

,[categoriy]

مضمون قابل اشاره در مورد تدخین شیره تریاک این است که همانطور که در بالا هم اشاره کردیم, فرد طبق معمول به صورت درازکشیده از آن استفاده می کند. به این علت که نشئگی شیره عمده است و اگر فرد از نگاری به صورت نشسته یا ایستاده استفاده کند, گریبانگیر سرگیجه و تهوع می شود و احتمالاً سقوط خواهد کرد. در ضمن, فرد معتاد برای استفاده از نگاری به کمک فردی دیگر که به او “ساقی” گفته میشود هم نیاز دارد.

 

ساقی, شیره تریاک را روی چلم و اطراف حفره آن میگذارد, که اصطلاحا به آن “بارزدن چلم” می گویند. آنگاه به وسیله فانوس مختص یا شعله شمع چلم را داغ می کند تا شیره تریاک بجوشد و دود کند. در همین دوران, مصرف کننده, لوله نگاری را مانند وافور به دهان گذاشته و با مکش دود, آن رابه دهان و سیستم تنفسی انتقال می دهد.

 

به گزارش تالاب اولین افرادی که استفاده از نگاری را باب کردند, چینی ها بودند. مردم سرزمین اژدهای سرخ درسال ۱۷۳۶ میلادی از نی خیزران نگاری ساخته ودر شیره کش خانه ها ارائه کردند.در پایان بد نیست اشاره کنیم که شیره کش خانه ها از حدود قرن ۱۶ میلادی در ایران آغاز بکار کردند. اما رضاشاه

 

این اماکن را تعطیل و اداره آن ها را ممنوع نمود. با این وجود, درسال ۱۳۱۱ شمسی, لااقل هشت شیره کش خانه به صورت رسمی در محله باغ فردوس شهر تهران فعالیت می کردند.بر اساس قوانین کنونی ایران, مجازات راه اندازی شیره کش خانه, ۱ تا ۶ ماه زندان تادیبی یا جریمه نقدی در بر دارد.با این مقدمه از شما دعوت می کنیم تا در ادامه به تصویر ‎های تاریخی از پاچراغ ها و معتادان به شیره تریاک را مشاهده کنید.

,[categoriy]

شیشه عطاری تریاک و ماری جوآنا

,[categoriy]

یک مرد غربی جوان در حال استعمال شیره تریاک در هندوچین فرانسه

,[categoriy]

آمریکایی ها در شیره کش خانه چینی واقع در شهر نیویورک درسال ۱۹۲۵ میلادی

,[categoriy]

ساقی در حال حاضر کردن نگاری برای تدخین شیره تریاک

,[categoriy]

مرد چینی در حال مصرف نگاری به همراه گربه خانگی اش در سان فرانسیسکو

,[categoriy]

نمای نزدیک از چلم نگاری

,[categoriy]

زن جوانی در حال کشیدن شیره تریاک در اوایل قرن ۲۰ میلادی

,[categoriy]

بعضی از دانشجویان دانشگاه هایدلبورگ در دوران فراغت خود تریاک مصرف می کردند. «۱۹۰۰ میلادی»

,[categoriy]

زن جوان چینی در حال مصرف تریاک در شانگهای, اوایل دهه ۱۹۲۰ میلادی

,[categoriy]

زنان جوان چینی که معتاد تریاک بوند, دهه ۱۹۰۰ میلادی

,[categoriy]

تصویرسازی مجله ای فرانسوی از شیره کش خانه های فرانسه درسال ۱۹۰۷ میلاد

,[categoriy]

مهمانی تریاک درسال ۱۹۲۵

,[categoriy]

تصویر یک نیروی پلیس که ابزار و ادوات شیره کشی را از پاچراغ های غیرقانونی در سان فرانسیسکو ضبط کرده است

,[categoriy]

تصویرسازی از تدخین شیره تریاک از طریق «Georgies Barbier – 1925»

,[categoriy]

ضبط ابزار مصرف شیره از طریق نیروهای پلیس درسال 1920 در هاوایی

,[categoriy]

شیره کش خانه

,[categoriy]

مصرف کننده تریاک

,[categoriy]

سوزاندن نگاری ها درسال 1919

 

.

منبع : talab.org

تصاویری لو رفته از حضور دختران باکره در شیره کش خانه ها گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات