مونالیزا کاملا برهنه در فرانسه پیدا شد !

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مونالیزا کاملا برهنه در فرانسه پیدا شد ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مونالیزا کاملا برهنه در فرانسه پیدا شد !
,[categoriy]

آکاایران: مونالیزا کاملا برهنه در فرانسه پیدا شد !

آکاایران: نقاشی لخت مونالیزا در فرانسه پیدا شد 

 

مونالیزا نام یک نقاشی حرفه ای و مفید در جهان هست که اینبار به طرز دقیقا لخت در فرانسه پیدا شده هست در ادامه می توانید تالاب را دنبال نمایید .

 

به گزارش آکاایران: تبسم ژکوند یا تابلوی مونالیزا یکی از سرشناس ترین آثار جهان هست که اخیرا نسخه برهنهآن نیز در فرانسه یافت شده هست. نسخه لخت مونالیزا در فرانسه پیدا شد. هنرشناسان فرانسوی میگویند تابلویی را پیدا کرده اند که احتمالاً پروژه شروع لئوناردو داوینچی از اثر جاودانه اش مونالیزا هست.این پروژه شروع که با زغال کشیده شده برای ۱۵۰ سال در میان یک مجموعه دیگر از نظرها پنهان باقی مانده بوده هست.

 

این پروژه یک زن لخت را نشان می دهد که نامش مونا وانا هست و تابلوی لخت او به کارگاه نقاشی لئوناردو داوینچی نسبت داده شده هست.حالا خبرگان آثار هنری می گویند شواهد کافی برای این که ثابت کند داوینچی آفریننده هردو تابلو بوده وجود دارد.

 

انها پس از انجام آزمایش های نوین بروی تابلو مونالیزا که در موزه لوور پاریس نگه داری میشود متقاعد شده اند که دستکم بخشی از تابلو لخت کار داوینچی بوده هست.این اثر ازسال ۱۸۶۲ دریک مجموعه متعلق به زمان رنسانس در موزه کندو در کاخ شانتلی در شمالپاریس نگه داری می شده هست.

 

لئوناردو داوینچی «۱۴۵۲-۱۵۱۹» نقاش برجسته ایتالیایی زمان رنسانس هست و تابلو مونالیزا او یکی از شناخته شده ترین آثار هنری جهان و یکی از پرارزش ترین آنهاست.به گزارش تالاب تابلو نقاشی مونا لیزا که با اسم تبسم ژوکوند هم شناخته میشود، رمزآلودترین اثری هنری جهان هست و تا به حال محققان زیادی وقت خودرا صرف کشف هویت این زن و نسبتش با لئوناردو داوینچی کرده‎اند.

 

تاریخ خلق این اثری بین سال های ۱۵۰۳ تا ۱۵۱۷ تخمین زده می شود.

 

جذاب ترین


,[categoriy]
زیباترین دختر بچه ی جهان در اینستاگرام (عکس)
,[categoriy]
آشنایی با زیباترین دختر جهان فاقد عمل (+عکس)
,[categoriy]
بدن انعطاف پذیر مرد هندی (عکس)
,[categoriy]
۲۸ سال تظاهر به نابینایی این زن
,[categoriy]
تصویری جالب از چهره جوان زن 50 ساله چینی
,[categoriy]
اقدام عجیبی دختر تایلندی مشهور «ملکه عقرب»
,[categoriy]
پیدا شدن معجزه آسا انگشتر 6 هزار دلاری (عکس)
,[categoriy]
7 مورد از قدرتمند ترین آقازاده های دنیا (عکس)
.

منبع : talab.org

مونالیزا کاملا برهنه در فرانسه پیدا شد ! گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات