Image result for ‫عجیب ترین مراسم عروسی تاریخ با ماسک ضد گاز‬‎

آکاایران: آخرین و جدیدترین فوران بزرگ در ماه جولای سال 2000 صورت گرفت که باعث شد ساکنین جزیره به پناهگاه های اطراف پناه ببرند و جزیره را به طور کامل تخلیه کنند. این اتفاق به قدری مهلک بود که ساکنان تا 4 سال نمی توانستند وارد جزیره شوند و ورودشان ممنوع بود، اما پس از آن مجددا آن جا را برای ادامه زندگی انتخاب کردند. اما در این جزیره اتفاقی عجیب رخ داد و آن هم مراسم عروسی با ماسک های ضد گاز که در این بخش از سرگرمی آکاایران و در ادامه جزئیات این اتفاق نادر را می خوانید.

باورنکردنی ترین و عجیب ترین مراسم عروسی جهان

میاکجیما یک جزیره آتش فشانی است که در کشور ژاپن، جنوب شهر هونشو واقع شده است. کوه اویاما یک آتش فشان فعال است که گاز سمی ایجاد می کند و در قلب این جزیره قرار دارد و ساکنان آنجا که بیش از 3000 نفر هستند را به دلیل سطح بالای گوگرد که تبدیل به سم میشود را مجبور به زدن ماسک به طور دائم می کند. 

این جزیره جایی خطرناک برای زندگی است، چرا که این آتشفشان این کوه چندین بار در قرن گذشته فوران کرده است و به دلیل سرازیر شدن گدازه ها و آزاد شدن گازها سبب مرگ و میر بسیاری شده است.

شگفت انگیزترین کیکهای عروسی جهان

با وجود سطح بالا و کشنده دی اکسید گوگرد، افراد تمام مدت از ماسک استفاده میکنند و در صورت افزایش بیش از حد، افرادی که مسئول اندازه گیری میزان این گاز هستند هشدار می دهند که افراد بیشتر مراقب باشند. سال ها پیش در قسمت هایی از این جزیره آژیرهای خطر نصب شد تا در صورتی که میزان گاز سمی موجود در هوا به وضعیت خطرناک رسید مردم شهر را خبر کند.

شگفت انگیزترین کیک های عروسی دوبله فارسی

این منطفه احساس آخر عمر و آخرالزمانی را به انسان ها می دهد، اما جالب است که بدانید ساکنان آنجا به زندگی روتین خود ادامه می دهند و سبب به هم خوردن شیوه زندگیشان نمی شود. کسب و کار، مراسم عروسی و عزا و همه چیز را از پشت ماسک تجربه کرده اند.

شگفت انگیزترین کیک های عروسی جم لایف

دیدن افراد به این صورت بسیار جالب است و یاد فرازمینی ها می افتید.

تعداد گردشگران این جزیره بسیار زیاد هستند، که قبل از ورود به جزیره باید درباره این گاز بدانند و مطالعه کنند و نزد پزشک بروند تا از نداشتن مشکلات ریوی مطمئن شوند، هم از فرودگاه ماسک های مخصوص را تهیه کنند. این جزیره برای گردشگران جالب توجه است، زیرا هم مناطق سرسبز دارد و هم به خاطر فعالیت های آتشفشانی اش ساختمان های مخروبه و بناهای ذوب شده ی زیادی دارد.

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات