Related image

آکاایران: اخیرا دادگاهی در امارات متحده عربی یک زن جوان را که بدون اجازه همسرش از تلفن همراه وی به نحوی سوء استفاده کرده بود، به 3 ماه زندان محکوم کرد. این اتفاقی بود که توانست همانند شوکی بزرگ وارد روابط زناشویی شود و به شدت موثر واقع شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی آکاایران خواهیم گفت.

امروزه مستحضر هستیم که پیشرفت تکنولوژی به چه میزان است و همانند گذشته نه چندان دور زمانیکه ما قصد انتقال داده های تلفن همراه خود به به تلفن همراه دیگر را داریم، دیگر نیازی به این نیست که زمان زیادی را صرف این فرآیند کنیم و تنها با استفاده از چند کلیک ساده می توانیم تمام داده ها را به تلفن همراه جدید منتقل سازیم. اما همیشه تکنولوژی برای تمام انسان ها مثبت نمی باشد و برخی از آن شروع به سوء استفاده و رسیدن به منافع شخصی خود استفاده می کنند.

دلیل زندانی شدن بابک زنجانی

عاقبت زن شکاک که گوشی همسرش را کنترل می کرد

برای مثال اخیرا مرد جوانی از امارات متحده عربی ادعا کرد که همسرش زمانیکه وی در حال خواب بود، تمام داده های تلفن همراه اش را به تلفن همراه خود انتقال داده بود که این داده ها شامل تصاویر، پیام ها و چت های وی بوده است تا بتواند در روز بعد تمام آنها را بررسی کند!

همچنین وی ادعا کرد که حتی همسر او برخی از اطلاعات خصوصی اش را در صفحات مجازی منتشر می کرده است. با این وجود زن جوان ادعا کرد که با اجازه شوهرش از تلفن همراه وی استفاده کرده است و با وجود ادعای همسر وی، این ادعا پذیرفته نشد!.

پس از شکایت همسر وی، پلیس او را به بازجویی خواند و به دلیل قانون امارات متحده عربی که نباید هیچ یک از زوج ها بدون اجازه از تلفن همراه همسرانشان استفاده کنند، به 3 ماه زندان محکوم شد!

این گزارش در 1 اکتبر منتشر شده است و از آن زمان تاکنون بحث جنجالی بر روی آن وجود دارد و به طبع بازتاب بیش از حدی در صفحات مجازی داشته است و کاربران زیادی از خود واکنش نشان دادند.

4نکته مهم درباره مشکوک شدن به همسر

1 ـ به جای چک کردن موبایل و حتی کیف و دیگر وسایل شخصی که ممکن است تنش‌هایی را در رابطه‌تان ایجاد کند با همسرتان راحت صحبت کنید و به او بگویید که تغییر رفتارش آزارتان می‌دهد و از او بخواهید درباره برخی موارد توضیح دهد.
 
2 ـ سعی کنید همسر خوبی باشید، همسر بهتری بشوید، حفظ زیبایی ظاهر و آراستگی در پوشش، مهربانی بیشتر، انجام دادن بهتر مسئولیت‌های زناشویی می‌تواند به برقراری دوباره اعتماد و گرم شدن خانواده کمک شایانی کند، در واقع نشان دهید که در قلب‌تان محبت خانواده و همسر موج می‌زند.
 
3 ـ سفره دل و رازها و شک‌هایتان را پیش دیگران باز نکنید و هر روز تلفن دست نگیرید. مادر همسر، خواهر همسر، دوست و همسایه قطعا نمی‌توانند در این زمینه بیشتر از خودتان به شما کمک کنند. مشکلات زناشویی باید بین خودتان باقی بماند و اگر نیاز به مشورت و کمک فکری و روحی دارید، بهترین گزینه یک مشاور و متخصص است نه دوست و فامیل.
 
4 ـ اگر از یک مشاور خانواده کمک گرفتید و او در رفتار همسرتان هیچ نوع نشانه‌ای از خیانت پیدا نکرد، باید مساله را به عنوان یک مشکل ذهنی در خودتان بپذیرید و برای درمان از روان‌شناس کمک بگیرید؛ شکاک بودن ویرانگر رابطه زناشویی است
 

 

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات