Image result for ‫شتر بامزه ای که ساقدوش شد !!! عکس‬‎

آکاایران: ساقدوش به کسانی گفته می شود که رابطه خویشاوندی نزدیک با عروس یا داماد دارند معمولا عروس و داماد را تا خانه همراهی می کنند. وجود ساقدوش ها جلوه خاصی به جشن می بخشد اما صاحب هتلی در ژاپن در اقدام باورنکردنی از یک شتر به عنوان ساقدوش و همراه عروس و داماد استفاده کرده تا روز بهتری برای زوج های جوان مهیا کند. در این بخش از سرگرمی آکاایران درباره این اقدام تعجب برانگیز بیشتر بخوانید.

عجیب ترین ساقدوش عروس و داماد تصاویر

مدیران هتل های بزرگ برای جلب توجه مشتریان و رونق بخشیدن بیشتر به کارهای خود اقداماتی را مانند طراحی های منحصر به فرد با سبک متفاوت یا سرو غذای های خاص و عجیب انجام می دهند. اما صاحب یک هتل بزرگ در ژاپن در اقدامی جالب و باور نکردنی شتری را به عنوان ساقدوش و همراه عروس و داماد استفاده کرده تا روز بهتری برای زوج های جوان مهیا کند و نام و آوازه هتل خود را به سراسر دنیا برساند.

ساقدوش داماد

این هتل به افرادی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنند نوعی شتر بی کوهان به نام آلپاکا Alpacaبه عنوان ساقدوش هدیه می دهد تا به مدت یک روز با آن عکس بگیرند.

این هتل یک مربی حرفه ای همراه این شتر نیز در اختیار عروس و داماد می گذارد تا شما بتوانید به راحتی با این حیوان با مزه عکس بگیرید بدون اینکه برایتان مشکلی ایجاد شود . شاید این کار برایتان احمقانه به نظر برسد و مضحک باشد ، اما محققان ثابت کردند این حیوان اثرات مثبتی بر روی انسان اثری مثبت دارد و بر روحیه او تاثیر مثبت دارد . از این شتر به تازگی در خانه سالمندان برای روحیه دادن به آنان استفاده می شود. شما نیز با چهره این حیوان بنگرید آیا در نگاه شما جالب و بامزه نیست؟

ساقدوش چیست

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات