اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

باشگاه خبرنگاران: مصریان باستان روزها تلاش می کردند و با استفاده از برخی مواد خاص مردگان خود را مومیایی می کردند تا این روزها به جاذبه گردشگری تبدیل شوند. طی کردن روند سخت مصری در حالی رخ داده است که یک قبرستان عجیب در روستای کوچکی در کلمبیا مرده ها را خود به خود مومیایی می کند.

قبرستان شهر "سن برنانردو" محلی است که مرده ها در تابوت خودشان به مومیایی تبدیل می شوند. برای اولین بار 15 سال پیش یک قبرکن به این موضوع پی برد اما تا به امروز و با تمام تحقیقاتی که انجام شده است دلیل این موضوع مشخص نشده و سر به مهر باقی مانده است.

اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+)
,اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+) قبرستان,مومیایی,سن برنانردو,خواندنی ها و دیدنی ها


این مومیایی ها بدون کمترین تغییری باقی  مانده اند و تنها پوست آن ها کمی شل شده و چروکیده است. پیش از این دانشمندان توانسته بودند قبرستانی به همین شکل را در مکزیک یافت کنند که در آنجا به خاطر نوع خاک و البته گازی که در خاک بود اجساد سالم باقی می مانند ولی در این روستا هیچ چیز مشخص نیست.

روستاییان به چند دلیل مختلف اعتقاد دارند که یکی از آن ها خوردن آب پاک بسیار در این روستا است. همچنین برخی دیگر دو میوه عجیب و خاص را دلیلی برای بروز این حالت می دانند که در رژیم غذایی افراد شهر بسیار دیده شده است. مقامات کلمبیا تصمیم گرفته اند تا موزه ای مخصوص مومیایی های این قبرستان ساخته و جذب توریست کنند.

,اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+) قبرستان,مومیایی,سن برنانردو,خواندنی ها و دیدنی ها

اجسادی که خودبه‌خود مومیایی شدند! (16+) گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکاایران
تبلیغات