Image result for ‫خون گریه کردن‬‎

آکاایران:مردی 52 ساله که نامش فاش نشده است ، گمان می رود بعد از اینکه خون از هر دو چشمش بیرون آمد ، به بیمارستانی در شهر سیسیلی مراجعه کرده و متوجه مشکل نادر خود شده است.در ابتدا خونریزی چند دقیقه ادامه و سپس متوقف شد با این حال ، در حالی که او منتظر بود تا پزشک او را ویزیت کند دوباره خون ریزی شروع شد پزشکان پی بردند که ... برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

مردی که خون گریه کرد

مردی که به طور شدید و طولانی مدت خون گریه می کرد

در ابتدا خونریزی چند دقیقه ادامه و سپس متوقف شد با این حال ، در حالی که او منتظر بود تا پزشک او را ویزیت کند دوباره خون ریزی شروع شد پزشکان پی بردند این مرد هیچ تومور سرطانی در زیر پلک هایش ندارد و تشخیص دادند که دچار بیماری نادر به نام همولاکریا شده است .

مرد علاوه بر ابتلا به این بیماری عجیب این اختلال که با افزایش جریان خون در غشایی که مردمک چشم را می پوشاند علاوه بر آن شواهدی از وجود یک تومور خوش خیم به نام "همانژیوما" در داخل هر دو پلکش نیز وجود داشت. این تومورها از سلول های خونی درست شده اند که اغلب روی پوست کودکان دیده می شوند و گاهی به عنوان علامت های توت فرنگی شناخته می شوند.

این پرونده در مجله پزشکی نیوانگلند گزارش شده است و در جزئیات پرونده مرد گفت که نمی تواند توضیح دهد چرا این اتفاق برای او افتاده است چرا که هیچ کدام از قسمت های بدنش سر ، بینی ، چشم یا حتی دیگر قسمت های سرش زخمی نشده است ؛ او همچنین گفت که دچار، خون ریزی بینی و یا زبان نشده است.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
پربازدیدها
تبلیغات