Related image

آکاایران:تومور مغزی یک توده یا رشد غیر طبیعی سلول ها در مغز میباشد انواع مختلفی از تومور های مغزی وجود دارد که برخی از آنها غیر قابل تشخیص هستند (خوش خیم) و برخی سرطانی یا بد خیم هستند. در تعریف تومور مغزی باید گفت رشد یک توده غیرطبیعی در مغز است که امکان دارد خوش خیم یا بدخیم باشد یا به عبارتی نوعی نئوپلاسم داخل جمجمه ای سخت و تو پُر، و یا یک تومور (رشد غیر طبیعی سلولی)، در داخل مغز و یا کانال مرکزی نخاع می باشد. راه های درمانی برای از بین بردن این توده های غیر طبیعی وجود دارند و شخص باید ساعت ها در اتاق عمل توسط پزشکان جراحی شود تا بتواند باقی عمر خود را بدون هیچ آسیب و مشکلی بگذراند.اما آیا تا به حال شنیده اید که یک شخص بتواند بدون هیچ عمل جراحی ای این تومور را از بین ببرد؟! آیا چنین چیزی ممکن است؟! اگر چنین چیزی وجود داشته باشد، قطعا می تواند برای هر یک از ما انسان اتفاقی معجزه آسا و تکرار نشدنی باشد!

اخیرا برای یکی از ساکنان کالیفرنیا که با تومور مغزی در سر مواجه شده بود, اتفاقی عجیب و غریب رخ میدهد طوری پزشکان را متعجب میکند. زمانی که این فرد تصمیم میگیرد سر خود را برای درمان تومور جراحی کند,در آخرین آزمایش قبل از عمل, پزشکان متوجه میشوند که هیچ توموری در سر او وجود ندارد!! برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.
 

آیا برای تومور مغزی معجزه اتفاق می افتد

تصویر سی تی اسکن جمجمه اول و آخر آقای پائول وود

آقای " پائول وود " یکی از ساکنان کالیفرنیا می باشد که اخیرا به شدت احساس سرگیجه و سر دردهای فراوان داشت و به همین دلیل تصمیم گرفت تا علت آنرا جویا شود. از این رو، وی تصمیم گرفت تا سی تی اسکن از ناحیه جمجمه خود انجام دهد که یکی از پزشکان سانفرانسیسکو، علت را خونریزی مغزی دانست و این در حالی بود که یک رادیولوژیست در نتیجه اعلام کرد که وی مبتلا به تومور مغزی است!با این وجود هر دو پاسخ منتهی به جراحی سنگین مغزی مرتبط بودند و وی برای رهایی از این آسیب تصمیم گرفت تا جراحی شود. در همین حین، یک روز قبل از جراحی، مجددا تحت سی تی اسکن قرار گرفت و این سی تی اسک باعث گیج و دست پاچه شدن پزشکان شد چرا که در سی تی اسکن آخر، تومور مغزی به صورت معجزه آسایی ناپدید و غیب شده بود!
گفته می شود پزشکان هنوز در این مورد هیچ پاسخی به عنوان توضیح ندارند که چه اتفاقی در وی رخ داده است و اما آقای وود بنابر اعتقادات خود به خدا، معتقد است که این تنها معجزه ای از جانب خدا بوده است.
 
ناپدید شدن تومور مغزی
از این رو پزشکان نظر تئوری آقای وود را قبول ندارند و علت آن را نیز منطقی نبودن این تئوری اعلام کرده اند و از آقای پائول در خواست شده است تا برای انجام تحقیقات بیشتر بر روی وی شرکت کند تا پزشکان بتوانند اطلاعات بیشتر بدست بیاورند.
اما در اصل هر روز ما شاهد هزاران معجزه در اطراف خود هستیم، اما هیچ گاه به آنها دقت نکرده ایم و شاید مفهوم معجزه بودن برایمان کمی غیر قابل درک باشد!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
پربازدیدها
تبلیغات