عروسکی که حسادت میکند

آکاایران:اخیرا خانم جوانی به نام "برلیز"، از شهر کالائو واقع در پرو،به خبرنگاران اعلام کرد که عروسک وی به نام "دیزی" که او را به عنوان هدیه ای از مادرش در روز کریسمس دریافت کرده بود، نسبت به او (زن جوان) حسود است و به همین دلیل به کسانی که با وی دوست هستند، آسیب می رساند!برای مطالعه جزییات بیشتر از این خبر و داستان عجیب و غریب , در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

زنی که ادعا می کند یک عروسک به نامزدش آسیب رسانده است!

خانم برلیز به خبرنگاران اعلام کرد که عروسک وی نسبت به او حسود است و به همین دلیل به کسانی که با وی دوست هستند، آسیب می رساند! وآخرین قربانی این عروسک از زبان برلیز، نامزد وی بود که دیزی رابطه میان آنها را برهم ریخت و اینک آنها از یکدیگر دور هستند. همچنین برلیز گفت، دیزی به صورت خود به خود حرکت می کند، وسایل را به صدا در می آورد و یا حتی باعث شکستن آنها می شود! از این رو برلیز این عروسک را بسیار حسود می داند که همیشه در حال رقابت با او است.

 

عروسک حسود

برای مثال، برلیز گفت یک بار پدرش او را در اتاقش در آغوش گرفت که ناگهان چراغ های اتاق خاموش شدند! یا حتی گفت که در چند سال گذشته، زمانیکه دخترخاله وی در اتاق برلیز برای خوابیدن حضور یافت، ناگهان به بیرون از اتاق دوید و گفت تعدادی وسایل به صورت او پرتاب شده اند!

به همین دلیل برلیز، شب هنگام، صورت دیزی را به سمت دیوار می چرخاند تا دیزی او را تماشا نکند، اما زمانیکه از خواب بیدار می شد باز هم دیزی به سمت او می چرخید!

این اظهارات عجیب توانستند به شدت باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شوند و به مرور با واکنش های متعددی روبرو گشت.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
پربازدیدها
تبلیغات