آکاایران: یکی از مشکلات احتمالی برای فرزند شما در مدارس دعوا و جر و بحث با دانش آموزان دیگر است که ممکن است در طی آن آسیب ببیند. والدین کره جنوبی احتمال این آسیب دیدن فرزندان خود در مدرسه را بسیار جدی گرفته اند و برای مقابله با آن دست به کاری عجیب و باور نکردنی زده اند که در ادامه این مقاله از آکاایران به این شیوه ی عجیب محافظت و نگهداری کره ای ها از  فرزندان میپردازیم.

 

 

مراقبت از فرزندان با استخدام عموهای جعلی

در اوایل سال جاری رسانه های کشور کره جنوبی خبری عجیب در مورد اقدام غیر منتظرانه والدین این کشور منتشر کرد که برای بسیاری از مخاطبان شوکه کننده بود. والدین کره جنوبی برای آنکه فرزندشان در مدارس توسط دانش آموزان دیگر آسیب نبینند، از سرویس عجیب و غریب به نام " عموهای جعلی " استفاده می کنند که توسط شرکت های متعددی این ایده در حال اجرا و خدمات رسانی به مشتریان خود هستند.

برای مثال یکی از همین شرکت ها واقع در سئول مردانی رااستخدام نموده است که روزانه به مدت 30 الی 40 ثانیه به دنبال دانش آموز مورد نظر می افتد تا او را از خطرات احتمالی حفظ نماید که برای هر روز به میزان 445 دلار پول دریافت می کنند. برخی دیگر از این شرکت ها هستند که قیمت دریافتی آنها متفاوت است!!

این ایده شاید از دید هر یک از ما ایده ای کاملا احمقانه باشد که پدر و مادر ها برای مراقبت از فرزندانشان انتخاب نموده اند و والدین این کشور از مسئولین خواستند تا به آنها حق بدهند تا آنها باید در طی هر شرایطی از فرزندشان مراقب باشند.