باردار شدن مادر شوهر بجای عروسش ! عکس

آکاایران: باردار شدن مادر شوهر بجای عروسش ! عکس

آکاایران: باردار شدن مادر شوهر بجای عروسش ! عکس

خانم ۵۰ ساله در یک اتفاق نادر توانست شانس بچه دار شدن را به پسرش بدهد و دوران بارداری نوه ی خود را برعهده داشته باشد ؛ ماجرایی امیدوارکننده برای بسیار از زوج هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه ی خود را رشد دهد.

“کیالا جونز” ۲۹ ساله وقتی ۱۷ سال داشت با تشخیص پزشک تحت جراحی هیسترکتومی قرار گرفت و برای همیشه رحم خود را از دست داد اما بعد از ازدواج با “کدی” به شدت علاقه مند به داشتن فرزند بود اما نمی توانست خودش این شانس را داشته باشد برای همین به فکر استفاده از روشی نوین که این مشکل را برای زنان دارای چنین مشکلی حل کرده بود افتاد ، استفاده از رحم زن دیگری بری سپری شدن دوران بارداری و رشد جنین .

“کیالا” می گوید:من و همسرم سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردیم و از انجایی که خانواده همسرم در جریان مشکل و وضعیت جسمی من بودند مادرشوهرم بارها به حالت طنز و برای خنده اینکه رحم خود را برای رشد فرزند ما اجاره خواهد داد صحبت کرده بود و همین شوخی ها ما را به فکر انداخت تا برای انجام آن اقدام کنیم.

باورکردنی نبود ولی تمام آزمایشات با نتایج مثبت همراه شد و برای انتقال جنین همه چیز آماده شد و مادر شوهرم فرزند ما را باردار شد و بعد از چند ماه آن را به دنیا آورد.

مادر شوهر در کنار پسر و عروس و نوه اش

باردار شدن مادر شوهر بجای عروسش ! عکس

دوستان

مطالب مرتبط:

  1. مجموعه اس ام اس های روز مادر، روز زن
  2. فال سال 2016 – نیمه اول
  3. اس ام اس تبریک روز زن و مادر (4)
  4. فال سال 2016 – نیمه دوم
  5. طالع بینی متولدین ماه های سال 2017
  6. راز محبت مادر
  7. بیوگرافی دیوید باتیستا (کشتی کج)
  8. داستان یک خاله ی بیچاره: هاروکی موراکامی

.

منبع : jazzaab.ir

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات