اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

آموزش چگونگی هم آغوشی و بغل کردن برای مجردها + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش چگونگی هم آغوشی و بغل کردن برای مجردها + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جالب انگیز از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش چگونگی هم آغوشی و بغل کردن برای مجردها + عکس
,[categoriy]

آکاایران: آموزش چگونگی هم آغوشی و بغل کردن برای مجردها + عکس

آکاایران: اگر شما قصد دارید هم آغوشی و بغل کردن جنس مخالف را در دوران مجردی تجربه کنید پس این مطلب را بخوانید.

 

معمولا انسانها با بغل کردن،بوسیدن به نوعی با همنوعان و دوستان ابراز دوستی می نمایند.بدین طریق سعی در اظهار علاقه خود نسبت به انها دارند.اما زوج جوانی در وست همپستید بریتانیا کارگاهی را بوجود اورده اند که افراد می توانند با مراجعه بدانجا به روش های متفاوت تعلیم بغل کردن را بیاموزند.خانم آنا ناتان شکوری 37 ساله می گوید این ایده از هنگام اشنایی من با نامزدم تام فورتس مایر شکل گرفت. من اصالتا خاورمیانه ای هستم.

,[categoriy]

از کوچکی به یاد دارم که اعضای خانواده من همگی مانند بچه میمونهای کوچولو روی تخت در بغل یکدیگر می خوابیدیم.هنگامی که به بریتانیا امدم این حس به من دست داد که جامعه از کمبود هم اغوشی رنج می برد. هنگامی که با سال گذشته با نامزدم تام که در هیپنوتیسم دست توانایی دارد اشنا شدم با یکدیگر تصمیم به افتتاح کارگاه هم اغوشی کردیم.افراد می توانند با پرداخت 29 پوند از کلاسهای اموزشی اینجا بهره مند شوند.خانم شکوری می افزاید در سال 2010 جشنواره بغل کردن را برگزار نمودیم که با استقبال خوبی روبرو شد.

,[categoriy]

هنگامی که علاقه وافر افراد را مشاهده کردیم سعی نمودیم کارگاه آموزشی تاسیس نماییم.معمولا همه تیپ افراد به این جا مراجعه می نمایند.برخی افراد مجردی هستند که تصمیم دارند ارتباط فیزیکی را با افراد مختلف تجربه نمایند.بغل کردن در واقع هورمون اکسی توسین یا هورمون عشق را از شما متساعد می نماید.به گزارش فراناز هنگامی که فردی را بغل می کنید یا در اغوش فردی می خوابید شما دچار تخلیه روانی می شوید.بدنتان ارام می گیرد.اعتماد به نفس شما افزایش می یابد.

,[categoriy]

البته در این جا کلاسهای ویژه بغل کردن نیز برگزار می گردد.افراد می توانند خود را به جای هر فردی یا چیزی مانند گربه تصور نمایند و سپس به صورت ویژه نوازش شوند. خانم آنا می افزاید افراد پس از گذراندن 4 جلسه آموزشی همگی در گروه های 20 تایی یا بیشتر دور هم جمع شده و به دور از هر گونه روابط خلافی در آغوش یکدیگر می خوابند.

,[categoriy]

,[categoriy]

 

.

منبع : faranaz.com

آموزش چگونگی هم آغوشی و بغل کردن برای مجردها + عکس گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات