هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جالب انگیز از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی)
,[categoriy]

آکاایران: هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی)

آکاایران: هرکول واقعی را در این بخش از سایت ما مشاهده کنید. پدیده ی پرورش اندام ایران پسری 24 ساله ملقب به هرکول ایرانی را در ادامه مشاهده می کنید.

 

سجاد غریبی 24 ساله پدیده پرورش اندام ایران که در بوشهر زندگی می کند با قدی حدود 188 سانتی متر و وزن 175 کیلوگرم به تازگی مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و لقب “هرکول ایرانی” را به خود اختصاص داده است.

 

سجاد غریبی به علت بدن ورزیده و سایز فیزیکی حیرت انگیزش در رسانه های اجتماعی کشورهای مختلف به شهرت رسید و اکنون رسانه های خارجی همچون “دیلی میل” و “سان” او را مورد توجه قرار داده اند.

 

این ورزشکار جوان در خصوص اندام خود می گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدهم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم را ه ایشان را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدهم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.

 

به گزارش فراناز وی که با فعالیت در شبکه های اجتماعی خود را به شهرت رسانده چندی پیش در واکنش به شایعاتی که او را عضو داعش معرفی کردند، اعلام کرد به سرباز مدافع حرم خواهد پیوست. به گزارش فرا ناز وی همچنین با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که اهل شکایت نیست و همه شایعه سازان را به خدا واگذار می کند.

 

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی)

.

منبع : faranaz.com

هرکول ایرانی را بشناسید! (عکس های یک هرکول واقعی) گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات