نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جالب انگیز از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس)
,[categoriy]

آکاایران: نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس)

آکاایران: نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس)

 

در اینجا یکی از معدود افراد انگشت شمار جهان را در این بخش به شما معرفی می کنیم. حیرت انگیز ترین رویدادهایی که برای انسان ها روی می دهد و با دیدن و خبردار شدن عجیب ترین اتفاقات انگشت به دهان می مانیم.

 

دختری که به هولناک ترین بیماری جهان مبتلا است. هاریر هرناندس از واشنگتن پزشک معالج این دختر معتقد است که جوان ترین فرد جهان که شرایط ژنتیکی عجیب او باعث شده که روند رشد پوست او 10 برابر بیشتر از پوست طبیعی باشد که این پزشکان معتقد بودند این بیماری هولناک او را به کام مرگ می کشاند.

 

,[categoriy]

 

انجی پدر 40 ساله و کوین مادر 38 ساله این دختر زنده ماندن فرزندشان را امری بعید می دانستند. اما عجیب تر این که هنگام رشد این دختر در رحم مادر گردش خون در دست و پای این جنین متوقف شد اما با حیرت عجیبی به دنیا آمد و با وجود هولناک ترین بیماری جهان اکنون زنده است.

 

لحظه حیرت انگیز تولد عجیب ترین دختر جهان

 

,[categoriy]

 

شرایط زندگی این دختر

او باید برای ادامه این زندگی عجیب ودردناک در یک وان مخصوص Microsilk – که با استفاده از میکرو حباب و با 70 درصد اکسیژن تعبیه شده است بتواند زندگی کند تا به حفظ سلامت پوست و هیدارته کردن بدنش کمک کند تا هر 4 ساعت یکبار ریزش پوست نداشته باشد و کمی پوست این دختر با این وان مخصوص نرم شود تا بتواند ادامه حیات بدهد !!!
هزینه هنگفت این وان 6000 $ (£ 4،600) تا $ 15،000 (£ 11،500) می باشد تا نصب و راه اندازی شود.

 

اما با وجود فراهم کردن شرایط برای زندگی سخت این دختر هم اکنون او 4 انگشت خود را از دست داده است و اینک پزشکان در حیرت هستند ادامه حیات این دختر عجیب چه خواهد شد؟ …

 

 تصاویری از بدو تولد عجیب ترین دختر دنیا که اکنون 4 ساله شده است را در این بخش از سایت تفریحی فراناز می بینید.

 

تصویری از کوین مادر عجیب ترین دختر جهان در کنار فرزند پسرش

 

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

منبع : نازوب

.

منبع : faranaz.com

نوزاد دختری که هر 4 ساعت تمام پوستش می ریزد! (+عکس) گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات