شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جالب انگیز از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر
,[categoriy]

آکاایران: شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر

آکاایران: شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر

ازدواج یک پسر 12 ساله با دختر 11 ساله مسخره و به دور از تصور است ولی یک پسر 12 ساله با یک دختر 11 ساله خوشگل ازدواج کرد. در جشن عروسی این دختر و پسر همه فامیل حضور داشتند و پس از اینکه عروس و داماد نوجوان به حجله رفتند جنجال رسانه ای به پا شد.

 

نامزدی و شب زفاف پسر 12 ساله با دختر عموی 11 ساله اش در مصر، مردم این شهر را شوکه کرد تا جایی که صدای رییس مرکز کمک های حقوقی زنان نیز به صدا در آمد.

 

اعلام نامزدی پسر 12 ساله مصری با دختر عموی 11 ساله اش در جریان برگزاری جشن عروسی برادر بزرگتر پسربچه باعث شوک میهمانان شد.«عمر» 12 ساله – داماد کوچک – پس ازاعلام رسمی نامزدی اش گفت: بسیار خوشحالم که در آینده ای نه چندان دور با دخترعمویم «غرام» ازدواج خواهم کرد.

 

پدر عمر به خبرنگاران گفت که هیچ مشکلی درباره این وصلت دیده نمی شود. به همین خاطردر عروسی پسر بزرگترم تصمیم گرفتم نامزدی پسرکوچکترم را هم اعلام کنم.این در حالی است که براساس قوانین مصر ازدواج زیر سن قانونی 18 سال ممنوع است.در پی انتشار این خبر که واکنش های زیادی درمیان مردم مصر و رسانه ها داشت،

 

 به گزارش فراناز رئیس مرکز کمک های حقوقی زنان اعلام کرد: در این ارتباط شکایتی تنظیم خواهد شد و موضوع را از طریق قانونی پیگیری خواهیم کرد، چراکه ازدواج دختران در این سن فرصت برابری با مردان از جمله تحصیل و حضور در عرصه های اجتماعی را از آنان خواهد گرفت.از سوی دیگر پدر «عمر» گفته: پسرش و دختربرادرش به یکدیگر علاقه مند هستند و پس از رسیدن به سن قانونی ازدواج خواهند کرد.

,[categoriy]

 

.

منبع : faranaz.com

شب زفاف و رابطه جنسی عروس 11 ساله با داماد 12 ساله + تصاویر گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات