همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر)
,[categoriy]

آکاایران: همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر)

آکاایران: همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر)

 

 

وب سایت ناز وب؛ ماجرای ازدواج و همبستری زنی با یک کلاغ را در این بخش خبری می خوانید . با ما همراه باشید با ادامه این خبر عجیب

 

,[categoriy]

 

به گزارش آکاایران: گاهی وقتها دلبستگی های بی جا و بیش از اندازه دردسر های زیادی درست میکند به گزارش نازوب زن متاهل در اقدامی جنجال برانگیز با یک جوجه کلاغ ارتباطی عجیب برقرار کرده هست طوری که شوهرش ترجیح میدهد زنش با همان کلاغ ازدواج کند!

 

«هلن موترام» 34 ساله به حدی به این کلاغ علاقمند شده که این علاقه بر روابط ازدواجش نیز تاثیر گذاشته و همسرش را دل آزرده کرده هست.

 

,[categoriy]

 

به گفته هلن این کلاغ را هنگامیکه یک جوجه بوده و به شدت دچار سوء هاضمه بوده هست در کنار رستوران ایتالیایی در نزدیکی منزل خود در چلد نام پیدا کرده هست.

 

,[categoriy]

 

هلن ازآن زمان تاکنون مسئولیت نگه داری از این جوجه کلاغ را بر عهده گرفته هست اما وابستگی هلن به این کلاغ بعنوان همسر و مونس دوم خود سبب ناراحتی شوهرش شده هست.

 

,[categoriy]

 

 

شوهر هلن میگوید روابط دوستانه هلن با این کلاغ بر روابط صمیمی آن ها تاثیر گذار بوده هست و رفتار هلن همچون همسر دوم چه از نظر عاطفی و چه روابط جنسی !! با این کلاغ است. هلن حدود 4 سال هست که با این کلاغ زندگی میکند و از این زندگی نیز راضی هست.

 

,[categoriy]

 


.

منبع : nazweb.ir

همبستری و رابطه جنسی این زن با کلاغ (تصاویر) گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات