آکاایران: پاسخ رامبد جوان به پارتی بازی در خندوانه

پاسخ رامبد جوان به پارتی بازی در خندوانه -آکا

آکاایران: پاسخ رامبد جوان به پارتی بازی در خندوانه

اخبار رسانه و هنرمند ، آکا ایران :  در برنامه شب گذشته مرحله نهایی مسابقه «خنداننده شو» برگزار شد و در این بین رفتار رامبد جوان در هنگام رای گیری با واکنش های بسیاری در فضای مجازی همراه بود.

به گزارش آکاایران: از ۱۶ نفری که در طی شب های گذشته استند آپ خود را اجرا کرده بودند، ۱۰ نفر با رای مردم به مرحله بعد راه یافتند و به ۴ نفری که کمترین رای را بدست آورده بودند، مجددا فرصتی داده شد تا یک اجرا دارا باشند و تماشاگران داخل استودیو به آنها رای بدهند.

از این ۴ نفر، ۲ نفر از گروه رامبد جوان و ۲ نفر از گروه اشکان خطیبی بودند که استندآپ های خود را اجرا کردند. در این میان رامبد جوان از تماشاگران حاضر در استودیو خواست به علت اینکه از گروه های دیگر (شقایق دهقان و حسن معجونی) ۳ نفر به دور بعدی راه یافته اند، یک نفر از گروه او و یک نفر از گروه اشکان خطیبی را انتخاب کنند تا گروه های آن ها هم ۳ نفری به دور بعد راه پیدا کنند.

این حرکت با اعتراض زیادی همراه شد و رامبد جوان در واکنش به این اعتراضات در پست اینستاگرامش نوشت:

سلام عزیزان.

نکته ای رو با هم مرور کنیم.

ما در طول عمر و زندگیمون نقشهای مختلفی ایفا می کنیم و در هر کدوم قوائد مختلفی رو باید رعایت کنیم.که قطعا توضیحش لزومی نداره و برای هممون مفهومه.

بنابراین من به عنوان سازنده ی خندوانه وظایفی دارم که تا به حال به کمک کل گروه خندوانه و حمایت و هدایت شما سعی کردم رعایتشون کنم.

.

منبع : permag.ir

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات