این دختر نه گرسنه می شود نه خسته! -آکا

آکاایران: این دختر نه گرسنه می شود نه خسته!

آکاایران: این دختر نه گرسنه می شود نه خسته!

افسانه اَبَرانسان هایی را که هیچ چیز آنها را از پا درنمی آورد، بارها شنیده ایم، اما آیا چنین چیزی در دنیای واقعی نیز ممکن است؟

به گزارش آکاایران: اولیویا فرانس ورثِ هفت ساله که در هادرزفیلدِ انگلیس زندگی می کند، چیزی از یک اَبَرانسان کم ندارد. او نه گرسنه و خسته می شود و نه حتی درد را احساس می کند.

گرچه اولیویا به ظاهر همانند سایر همسن و سالانش به نظر می رسد، اما پزشکان او را به خاطر قابلیت های منحصر به فردش دختر مصنوعی نامیده اند. او دچار نوعی اختلال عجیب و کروموزومی است که دانشمندان تا امروز حتی نتوانسته اند نامی برای آن پیدا کنند.

ظاهرا اولیویا تنها کسی در جهان است که هر سه علامت را با هم دارد. نیکی، مادر اولیویا می گوید، دخترش حتی با یک اتومبیل تصادف کرده اما صدمه ای ندیده است.

وی می افزاید: خودرویی در خیابان با اولیویا برخورد کرد و چند متر او را روی زمین کشید، خیلی وحشتناک بود. من و دیگر بچه هایم فریاد می کشیدیم، اما او برخاست و به سوی من دوید و فقط پرسید «چه شده؟»

مادر این کودک هفت ساله ادامه می دهد: او می تواند سه روز فاقد حتی لحظه ای چُرت زدن فعالیت کند و افزون بر آن حتی نیازی به خوراک ندارد.

نیکی می گوید، از نظر او فرزندش کاملا طبیعی است، چراکه اولیویا نیز خودش را غیرطبیعی نمی داند.

 مشرق

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

وسایل مورد نیاز برای ساخت پمپ خلائ , وسایل مورد نیاز برای ساخت پمپ خلا

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات