آکاایران: حیله دزد باهوش برای دختر جوان مطلقه

حیله دزد باهوش برای دختر جوان مطلقه

حیله دزد باهوش برای دختر جوان مطلقه جالب

آکاایران: حیله دزد باهوش برای دختر جوان مطلقه

جالبترین های، آکا ایران : دختر جوانی به دادسرای یافت آباد رفت و از سرقت پول ها و مدارک ماشینش خبر داد.
او به بازپرس «رضوانفر»، از شعبه سوم بازپرسی دادسرای یافت آباد گفت: «کارمند یک شرکت هواپیمایی هستم. دیروز با خودروی گرانقیمتم به منطقه عبدل آباد رفته بودم تا برای مادرم خرید کنم اما زمانی که برگشتم متوجه شدم شیشه خودروام را شکسته اند و مبلغ ۲ میلیون تومان پول نقد، کارت عابر بانکم – با ۱۰ میلیون تومان موجودی – و مدارک شناسایی ام به سرقت رفته است.»

به گزارش آکاایران: به دنبال شکایت دختر جوان، بازپرس پرونده دستورتحقیق دراین باره را صادر کرد.کارآگاهان در نخستین گام دریافتند دو دختر جوان ساعتی پس از سرقت، از کارت عابر بانک حدود ۷۰۰ هزار تومان پول ازدستگاه خودپرداز مستقر در دانشگاه آزاد اسلامشهر برداشت کرده اند. بعد هم بلافاصله با مراجعه به یک طلافروشی حدود ۸ میلیون تومان سکه طلا خریده اند.

بدین ترتیب کارآگاهان تصویر دو دختر جوان را ازطریق دوربین های مداربسته بانک به دست آوردند. از آنجا که کارآگاهان احتمال می دادند دختران جوان دانشجوی دانشگاهی باشند که ازدستگاه عابر بانکش پول برداشت شده است بلافاصله با دستورقضایی راهی آنجا شدند. بدین ترتیب مسئولان دانشگاه با مشاهده تصاویرمربوطه دو دخترجوان دانشجو را شناسایی کردند. بعد هم مهسا و شیلا برای تحقیقات به دادسرا انتقال داده شدند.

«شیلا» زمانی که در مقابل بازپرس پرونده ایستاد، گفت: «چند ماه قبل به خاطر اختلاف های شدید، از همسرم جدا شدم. برای اینکه اتفاق تلخی که در زندگی ام رخ داده بود را فراموش کنم، مدام به پارک چیتگر می رفتم که در آنجا با پسرجوانی به نام هرمز آشنا شدم. مدتی بعد هم او به من ابراز علاقه کرد و شماره تماسم را خواست اما من مخالفت کردم. اما او با سماجت، یک گوشی تلفن همراه دارای سیم کارت دراختیارم گذاشت تا ازاین طریق باهم در تماس باشیم. از آن روز به بعد او به آن تلفن زنگ می زد و ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل با من تماس گرفت و قرار ملاقاتی گذاشت. او به من کارت ملی و عابر بانک خانمی را داد و از من خواست تا هر چه پول داخل عابر بانک است را خالی کنم. البته می دانستم که کارت دزدی است، اما هرمز در حق من خیلی لطف کرده بود، هر بار که بیرون می رفتیم کلی خرج می کرد. از طرفی او به من آنقدر اعتماد داشت که روز اولی که او را دیدم یک گوشی تلفن گرانقیمت به من داد .هرمز از من خواست به تنهایی این کار را انجام ندهم و یک نفر را همراه خودم ببرم. بهترین کسی که می شد همراهم باشد، مهسا، هم دانشگاهی و دوست دوران کودکی ام بود.

.

منبع : permag.ir

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات