آکاایران: سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟
مجله آکا ایران _ مد و لباس   سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ طبق معمول همیشه، با رسیدن به سال جدید، دنیای مد هم خانه تکانی می کند و لباس هایش را عوض می کند .رنگ سال واژه ای است که همیشه برای طرفداران و همراهان مد آشنا بوده و جذابیت دارد. مطمئنا اگر شما هم یکی از […]

به گزارش آکاایران: مجله آکا ایران _ مد و لباس

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟

طبق معمول همیشه، با رسیدن به سال جدید، دنیای مد هم خانه تکانی می کند و لباس هایش را عوض می کند .رنگ سال واژه ای است که همیشه برای طرفداران و همراهان مد آشنا بوده و جذابیت دارد. مطمئنا اگر شما هم یکی از این افراد هستید، دوست دارید بدانید سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ موسسه پنتون (Pantone) از سال ۲۰۰۰ میلادی رنگ مد سال را انتخاب و اعلام می کند. با اینکه این کمپانی به طور غیر رسمی به ارائه رنگ سال پرداخته است اما هم اکنون از او به عنوان برند مد یاد می شود و بسیاری تابع این کمپانی می باشند. حال سوال اینجاست که کمپانی پنتون چگونه رنگ سال ۲۰۱۶ را انتخاب می کند؟ این شرکت آمریکایی با ارائه ۱۰ رنگ و نظرسنجی مردمی با توجه به رای و نظر مردم دو رنگ را انتخاب کرده است. در ادامه همراه مجله اینترنتی آکا ایران باشید تا این دو رنگ سال جدید را با هم بررسی کنیم .

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ - آکا

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ -آکامد

آکاایران: سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟

شما را به دنیای مد و فشن دعوت می کنیم. جالب است بدانید رنگ هایی که امسال ( ۲۰۱۶ – ۹۵ ) برای رنگ مد انتخاب شده اند ، رنگ های پرفروش و پرطرفداری نیستند. ملاک انتخاب رنگ مد هر سال، پاسخگویی به همه نیازهای دنیای مد می باشد . رنگ اول صورتی ملایم(Rose Quart) می باشد و رنگ دوم آبی روشن(Serenity) است. رنگ آبی و صورتی هر دو نشان از متانت و آرامش می باشند.

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ - آکا

رنگ مدسال 1395


رنگ صورتی ملایم ( :(Rose Quart

از رنگ صورتی ملایم به عنوان رنگ آرامش دهنده نیز یاد می شود؛ زیرا برگرفته از سنگ کوارتز می باشد و برای سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است. بالاخره از میان ده رنگ مختلف که کاندیدای مد سال ۲۰۱۶ بودند، رنگ رز کوارتز یا همان صورتی ملایم به عنوان اولین رنگ سال ۹۵ انتخاب شد.

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ - آکا

مجله سرگرمی


رنگ آبی روشن (Serenity):
آبی روشن نیز حس آرامش را در فرد ایجاد می کند و این رنگ نیز در کنار رنگ صورتی ملایم یک ترکیب عالی و بانشاط را ایجاد می کند.

سال ۹۵ چه رنگ لباسی مد است؟ - آکا

رنگ سال

مجله سرگرمی آکا ایران

.

منبع :

مدلباس

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات