استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس

استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس

آکاایران: استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس


یک مدل زن مصری به خاطر استفاده ابزاری از دو جوان سیاه پوست از سوی کاربران محکوم شد.

حاشیه ساز شدن استفاده از دو جوان سیاه پوست

به گزارش آکاایران: یک مدل زن مصری به نام یسرا اللوزی که از شهرت بسیاری در کشور خود برخوردار است مدتی است که با یک طراح لباس سرشناس در مصر به نام هانی البحیری همکاری دارد.

آخرین نمایش مدی که این دو با همکاری هم به راه انداختند، جنجال بزرگی به پا کرد و سر و صدای آن در اکثر رسانه های عربی پیچید.

اللوزی در این نمایش مد یک لباس الماس دوزی شده قیمتی به تن داشت که جدیدترین طرح اجرا شده توسط البحیری بود اما آنچه موجب بوجود آمدن این جنجال بزرگ شد لباس یسرا نبود.

هنگامی که یسرا اللوزی برای نمایش این لباس پر زرق و برق به روی صحنه آمد، دو جوان سیاه پوست نیز دنباله لباس او را گرفته بودند و همین صحنه موجی از انتقادات را به سوی او روانه کرد.

کاربران، اللوزی را به ترویج نظام برده داری، نژادپرستی متهم و این اقدام زننده اش را محکوم کردند. این مدل سرشناس مصری پس از این اتفاق متنی را در صفحه اجتماعی خود بهاشتراک گذاشت که در آن از همه بابت این برنامه معذرت خواهی کرده بود.


استفاده ابزاری از دو جوان سیاه پوست

,مدل, زن مدل, مدل مصری,[categoriy]

او در این متن نوشت: ظاهرا برنامه ای که شاهد آن بودید موجب شده تا پیامی مبنی بر ترویج نژادپرستی و برده داری را به تماشاگران منتقل کند که بابت آن معذرت می خواهم.

او همچنین در ادامه این متن نوشته بود که «من به عنوان مهمان افتخاری آنجا حضور داشتم و اتفاقی که پیش آمد کاملا ناگهانی به ذهن طراح رسید و اجرا شد، من هیجان و استرس بالایی هنگام قدم زدن با آن لباس بلند داشتم که در آن لحظه فقط به فکر درست راه رفتن و نیفتادن بودم، به طوری که اگر کمک آن دو نفر نبود نمی توانستم قدم از قدم بردارم».
یسرا اللوزی در پایان متن خود رسما مخالفت خود را با هر گونه برده داری و تبعیض نژادی اعلام و مجددا از همه عذر خواهی کرد.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir

.

منبع : seemorgh.com

استفاده ابزاری زن مدل مصری از دو جوان سیاه پوست جنجال به پا کرد! عکس گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات