ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز

 

جالبترین ها ، آکا ایران : یکی از دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع) بلوک در پی تذکرات مکرر انضباطی مدیر مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داد.

به گزارش آکاایران: در پی ضرب و شتم مدیر دبیرستان امام صادق (ع) بلوک از توابع شهرستان جیرفت توسط یکی از دانش آموزان واحد حقوقی آموزش و پرورش استان کرمان حق و حقوق این معلم مضروب را از طریق مراجع قانونی پیگیری می کند.

 

ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز
,اخبار, عجیب,[categoriy]

آکاایران: ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز

عکس تزیینی میباشد

 

در پی تذکرات مکرر انضباطی نسبت به رعایت ضوابط، قوانین و حفظ حرمت و حریم مدرسه یکی از دانش آموزان در محیط مدرسه با مدیر درگیر و وی را مورد ضرب و شتم قرار داد.

معلم مضروب بلافاصله توسط ارژانس ۱۱۵ به بیمارستان جیرفت منتقل شد و بعد از انجام خدمات پزشکی و درمانی ترخیص شد.

مسئولان آموزش و پرورش شهرستان جیرفت ضمن پیگیری حق و حقوق این فرهنگی از طریق مراجع قانونی، در بیمارستان و منزل از وی عیادت و دلجویی کردند.

اداره حقوقی آموزش و پرورش نیز در راستای حفظ حرمت، عزت، جایگاه و کرامت فرهنگیان به جدیت از طریق مراجع قانونی پیگیر حق و حقوق این فرهنگی است و نتایج حاصله به اطلاع مردم و فرهنگیان خواهد رسید.

.

منبع : permag.ir

ماجرا کتک خوردن مدیر مدرسه از دانش آموز گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات