آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس

آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس

آکاایران: آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس


هنوز خاطره انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل خبری منتشر شده است.

گوشی آیفون 8 پلاس منفجر شد

به گزارش آکاایران: تنها یک هفته از فروش و توزیع گوشی های نوین آیفون ۸ و ۸ پلاس در چین گذشته است که رسانه های تایوانی گزارش داده اند که باتری یک آیفون ۸ پلاس هنگام شارژ شدن دچار مشکل شده و در نهایت این گوشی منفجر شده است. البته لازم به ذکر است که انفجار این گوشی نوین در حد نابودی کامل آن نبوده و تنها به باز شدن و جداشدن صفحه نمایش و از بین رفتن باتری این گوشی منجر شده است.

بر اساس این گزارش ها، یک خانم تایوانی به نام وو Wu اعلام کرده که پس از آنکه شنبه دو هفته پیش گوشی نوین آیفون ۸ پلاس را خریداری کرده، هنگام شارژ کردن گوشی خود، به یکباره شاهد منفجر شدن باتری و جدا شدن صفحه نمایش آن بوده است.

 

انفجار گوشی آیفون 8 پلاس

,آیفون ۸ پلاس, انفجار آیفون ۸ پلاس, منفجر شدن گوشی,[categoriy]

 

وی با بیان اینکه همواره از طرفداران همیشگی محصولات اپل بوده و از زمان معرفی آیفون ۴ تاکنون همواره گوشی های آیفون را خریداری می کرده، در مصاحبه و گزارش های رسانه های تایوانی عنوان کرده که هم اکنون شرکت اپل موظف است پاسخگوی این خسارت وارده و همچنین حل مشکل باتری این گوشی نوین باشد.

البته پس از آن، این گوشی برای بررسی دقیق مشکل مذکور به شرکت اپل فرستاده شده است که تاکنون هیچ نتیجه و گزارشی از علت دقیق وقوع این حادثه، از سوی شرکت اپل مطرح نشده است..
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir

.

منبع : seemorgh.com

آیفون ۸ پلاس موقع شارژ شدن منفجر شد! عکس گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تبلیغات