جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا +عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا +عکس
,[categoriy]

آکاایران: جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا +عکس

آکاایران: جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا

 

صحبتهای رد و بدل شده بین ملیکا شریفی نیا و رئیس پلیس تهران خبر ساز شد . به گزارش آکا ایران سردار ساجدی نیا در برنامه محله گل و بلبل که از سری برنامه های ساخته شده برای کودکان است حاضر شد و با بازیگران و دست اندرکاران برنامه گفتگو کرد . به گزارش آکا ایران در این دیدار ملیکا شریفی نیا انتقادی از برخورد پلیس با سگ گردانی و نگهدارندگان سگ کرد که با  پاسخ خاص رئیس پلیس روبرو شد .

 

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران فرمانده نیروی انتظامی تهران از مراحل ساخت برنامه «محله گل و بلبل» بازدید کرد.به گزارش آکا ایران، سردار ساجدی نیا با حضور در پشت صحنه این مجموعه تلویزیونی کودکان با عوامل ساخت و بازیگران این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

,[categoriy]

 

در جریان این بازدید، ملیکا شریفی نیا بازیگر این مجموعه نسب به برخورد پلیس با طرفداران حقوق حیوانات و همچنین گردانندگان حیوانات خانگی (سگ) انتقاد کرد که سردار ساجدی نیا در پاسخ گفت:

 

,[categoriy]

مشکلات مهمتری از جمله کودکان کار در جامعه وجود دارد که بد نیست چهره ها نسبت به حقوق انسانی حساس تر باشند تا حقوق حیوانات چرا که مواردی از جمله کودکان کار شایسته توجه بیشتری هستند.

 

 

همچنین ساجدی افزود بازیگران وهنرمندان پلیس را محرم خود بدانند و مطمئن باشند که پلیس حامی ایشان است.

,[categoriy]

 

مطالب مرتبط:

 

ملیکا شریفی نیا 20 کیلو وزن کم کرد +عکس

 

متن خواندنی ملیکا شریفی نیا برای روز تولد پدرش (عکس)

 

گربه ای که فرزند ملیکا شریفی نیا شد! (عکس)

 

منبع :

جواب رئیس پلیس تهران به گلایه ملیکا شریفی نیا +عکس گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات