پرتاب میوه به رئیس جمهور توسط یک زن عکس


پرتاب انبه توسط زن ونزوئلایی به سوی رئیس جمهور موجب خانه دار شدن او شد این خبر سوژۀ داغ بسیاری از رسانه ها شده است و واکنش های متفاوت کاربران را در فضای مجازی در پی داشت.


زن ونزوئلایی که با پرتاب یک انبه به سمت رئیس جمهور صاحب یک دستگاه آپارتمان شد،در فضای مجازی واکنش های متفاوتی اعم از تمسخر و تحسین را به دنبال داشت. این زن بخاطر مشکل مالی با حرکتی عجیب و جنجالی خواستۀ خود را به رئیس جمهور بیان کرد.

"نیکولاس مادورو" رئیس جمهور 52 ساله ونزوئلا در حال رانندگی با اتوبوس در میان انبوه جمعیت در ایالت اراگوا در مرکز این کشور بود که با پرتاب یک انبه از میان جمعیت روبرو شد.

پایگاه خبری " رأی الیوم " درگزارشی نوشت مادورو بعداً درحالی که میوه انبه را در تلویزیون نشان می داد، گفت که روی این انبه، نام و شماره تلفن زنی که آن را پرتاب کرده و این عبارت که " اگر می توانی با من تماس بگیر" نوشته شده است.

وی افزود: این زن که مارلینی اولیوو نام دارد، از مشکل نداشتن مسکن رنج می برد. مسئولان با او تماس گرفته اند و او ترسیده است، ولی من با دادن یک دستگاه آپارتمان به او موافقت کرده ام.مادورو همچنین گفته است که این میوه انبه را می خورد.

رئیس جمهور ونزوئلا

این حرکت مردمی مادورو با واکنش های متفاوتی اعم از تحسین و طنزپردازی از طرف مردم روبرو شده است.یک پایگاه اینترنتی در واکنش به این رویداد با لحنی تمسخر آمیز نوشته است که "اگر آن ها (مسئولان ونزوئلایی) در ازای یک انبه به تو آپارتمان می دهند، اگر به سمت آن ها آناناس پرتاب کنی، به تو چه خواهند داد"!

پرتاب میوه به رئیس جمهور توسط یک زن عکس 5/5 7
منبع : مشرق نیوز - / ل